LP |
Sport |
Nazwa |
Data |
Strona zawodów |
1 |
snowboard |
MŚ Freestyle juniorów Livigno |
22-30.03.2024 |
--- |
2 |
hokej na lodzie |
MŚ kobiet Utica |
03-14.04.2024 |
--- |
3 |
żeglarstwo |
ME młodzieżowe ILCA 4 Izola |
05-12.04.2024 |
--- |
4 |
szermierka |
MŚ jun U-20 Rijad |
12-20.04.2024 |
--- |
5 |
szermierka |
MŚ jun U-17 Rijad |
12-18.04.2024 |
--- |
6 |
wioślarstwo |
ME Szeged |
25-28.04.2024 |
--- |
7 |
hokej na lodzie |
MŚ juniorów młodszych Espoo Vantaa |
25-05.05.2024 |
--- |
8 |
judo |
ME Zagrzeb |
25-27.04.2024 |
--- |
9 |
judo |
ME drużynowe Zagrzeb |
28-28.04.2024 |
--- |
10 |
kolarstwo › BMX |
ME Racing Verona |
29-02.05.2024 |
--- |
11 |
łucznictwo |
ME seniorzy Essen |
07-12.05.2024 |
--- |
12 |
żeglarstwo |
ME kl. 49er, 49er FX La Grande Motte |
07-12.05.2024 |
--- |
13 |
kolarstwo › górskie |
ME Chelle Gradisei |
08-19.05.2024 |
--- |
14 |
kolarstwo › górskie |
ME młodzieżowców Chelle Gradistei |
08-12.05.2024 |
--- |
15 |
kolarstwo › górskie |
ME Juniorów Chelle Gradistei |
08-19.05.2024 |
--- |
16 |
hokej na lodzie |
MŚ mężczyzn Praga |
10-26.05.2024 |
--- |
17 |
żeglarstwo |
MŚ Formula Kite Hyeres |
11-19.05.2024 |
--- |
18 |
strzelectwo sportowe |
ME rzutki seniorzy Lonato |
15-27.05.2024 |
--- |
19 |
strzelectwo sportowe |
ME rzutki juniorzy Lonato |
15-27.05.2024 |
--- |
20 |
kajakarstwo › slalom |
ME Tacen |
15-19.05.2024 |
--- |
21 |
strzelectwo sportowe |
ME karabin, pistolet (pn+kula) seniorzy Osijek |
20-08.06.2024 |
--- |
22 |
strzelectwo sportowe |
ME karabin, pistolet (pn+kula) juniorzy Osijek |
20-08.05.2024 |
--- |
23 |
podnoszenie ciężarów |
MŚ juniorów młodszych Lima |
22-26.05.2024 |
--- |
24 |
pływanie › synchroniczne |
ME juniorów młodszych Ateny |
22-26.05.2024 |
--- |
25 |
wioślarstwo |
ME juniorów Kruszwica |
01-02.06.2024 |
--- |
26 |
hokej na trawie |
ME 5-os. juniorek młodszych Zagrzeb |
03-06.06.2024 |
--- |
27 |
szermierka |
ME seniorzy do ustalenia |
05-07.06.2024 |
--- |
28 |
rugby |
ME Kobiet 7x - TOP 1-Makarska/CRO, Fin-Hamburg/GER |
07-30.06.2024 |
--- |
29 |
kajakarstwo › sprint |
ME Szeged |
13-16.06.2024 |
--- |
30 |
rugby |
ME mężczyźni 7x - tropy 1.Zagrzeb/CRO, Fin-Budapesz/HUN |
14-14.07.2024 |
--- |
31 |
podnoszenie ciężarów |
ME juniorów młodszych Saloniki |
15-22.06.2024 |
--- |
32 |
pływanie › skoki do wody |
ME Belgrad |
17-23.06.2024 |
--- |
33 |
pływanie › wody otwarte |
ME Belgrad |
17-23.06.2024 |
--- |
34 |
pływanie |
ME Belgrad |
17-23.06.2024 |
--- |
35 |
piłka wodna |
MŚ juniorów młodszych Gzira |
18-24.06.2024 |
--- |
36 |
żeglarstwo |
MŚ juniorów młodszych ILCA 4 Viana do Castelo |
22-30.06.2024 |
--- |
37 |
pływanie › skoki do wody |
ME juniorów Rzeszów |
24-30.06.2024 |
--- |
38 |
judo |
ME kadetów Samokov |
27-30.06.2024 |
--- |
39 |
żeglarstwo |
ME juniorów młodszych kl. Optimist Carrera |
29-06.07.2024 |
--- |
40 |
pięciobój nowoczesny |
ME juniorów młodszych Istambuł |
01-08.07.2024 |
--- |
41 |
żeglarstwo |
MŚ młodzieżowe ILCA 6, ILCA 7 Viana do Castelo |
01-08.07.2024 |
--- |
42 |
żeglarstwo |
MŚ juniorów ILCA 6, ILCA 7 Viana do Castelo |
01-08.07.2024 |
--- |
43 |
żeglarstwo |
ME Otwarte kl. 420 Portoroż |
02-10.07.2024 |
--- |
44 |
żeglarstwo |
ME juniorów kl. iQFoil Embrun |
02-11.07.2024 |
--- |
45 |
żeglarstwo |
ME juniorów młodszych kl. iQFoil Embrun |
02-11.07.2024 |
--- |
46 |
pływanie |
ME juniorów Wilno |
02-07.07.2024 |
--- |
47 |
hokej na trawie |
ME 5-os. kobiet Wałcz |
03-06.07.2024 |
--- |
48 |
hokej na trawie |
ME 5-os. mężczyzn Wałcz |
03-06.07.2024 |
--- |
49 |
koszykówka |
ME juniorów K U-20 Wilno |
04-14.07.2024 |
--- |
50 |
rugby |
ME Jun. kobiet 7X TOP Strzsburg |
06-07.07.2024 |
--- |