Relacja na żywo

RIO 2016 - czwartek (11.08)
TENIS. Polacy przegrywają z Rumunami po tie-breaku. To koniec polskiego tenisa na IO w Rio
2016-08-12 02:16:14
TENIS. Zaczyna się mecz I rundy turnieju mikstów, w którym Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot mierzą się z Rumunami Iriną Camelią Begu i Horiu Tecau
2016-08-11 23:07:40
BADMINTON. Zięba i Mateusiak przegrywają II seta: 23:21 i cały mecz 0:2
2016-08-11 23:06:02
BADMINTON. Rywalami Polaków są Duńczycy Christinna Pedersen i Joachim Fischer Nielsen
2016-08-11 22:36:28
BADMINTON. I seta przegrywa 18:21 nasz mikst Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak
2016-08-11 22:35:32
KOLARSTWO TOROWE. Ten wyścig nie wyszedł Polakom, pojechali znacznie gorzej niż w kwalifikacjach
2016-08-11 22:32:57
KOLARSTWO TOROWE. Drużyna polskich sprinterów niestety przegrywa z Francuzami w I rundzie
2016-08-11 22:29:34
PŁYWANIE. Konrad Czerniak awansuje do półfinału z 10. czasem
2016-08-11 21:43:55
PŁYWANIE. W eliminacjach pływaków ostatnia szansa Polaków na przyzwoity wynik - Konrad Czerniak i Paweł Korzeniowski w rywalizacji na 100 m st. motylkowym
2016-08-11 19:25:20
KAJAKARSTWO SLALOMOWE. Za chwilę w finale konkurencji C-2 popłyną Piotr Szczepański i Marcin Pochwała - czwart osada półfinału
2016-08-11 19:24:07
PIŁKA RĘCZNA. Wygrywamy 33:25
2016-08-11 18:51:16
PIŁKA RĘCZNA. 1,5 do końca meczu - 31:25 dla Polaków. NIe możemy tego przegrać
2016-08-11 18:01:00
SIATKÓWKA PLAŻOWA. Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel wygrywają z Chilijczykami i za grają w barażu o 1/8 finału
2016-08-11 17:58:28
PIŁKA RĘCZNA. 26. minuta - 29:23 dla Polaków
2016-08-11 17:56:04
PIŁKA RĘCZNA. Mecz jest nerwowy, choć przewaga Polaków wydaje się bezpieczna - 21:13 w 13. min II połowy
2016-08-11 17:39:09
PIŁKA RĘCZNA. Dobra wiadomość na początku II połowy. Kontuzja Michała Jureckiego nie wyklucza go z gry - 5. minuta, 17:12 dla Polaków
2016-08-11 17:29:01
PIŁKA RĘCZNA. Koniec I połowy - 16:10 dla Polski
2016-08-11 17:09:30
PIŁKA RĘCZNA. Źle to wygląda - kontuzja kostki Michała Jureckiego! Tracimy tego zawodnika, na którego przewrócił się Mateusz Kus faulując Egipcjanina za co dostał 2 min kary
2016-08-11 17:07:18
PIŁKA RĘCZNA. Egipcjanie byli do tej pory rewelacją turnieju - przegrali 1 bramką ze Słowenią i wygrali 1 ze Szwedami, broniącymi srebrnego medalu
2016-08-11 17:05:41
PIŁKA RĘCZNA. Polacy pod presją grają inaczej niż w poprzednich meczach - prowadzą w 28. minucie 15:8. Świetnie broni Szmal, skuteczny jest Wiśniewski