SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
curling › mikst sesja 1 |
01:05 - 03:00 08.02.2018 | |
curling › mikst sesja 2 |
12:05 - 14:00 08.02.2018 | |
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m) kwalifikacje |
13:30 - 14:35 08.02.2018 |
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m
|
curling › mikst sesja 3 |
00:35 - 01:30 09.02.2018 | |
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna program krótki (m) |
02:00 - 05:25 09.02.2018 | |
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k) kwalifikacje |
02:00 - 02:45 09.02.2018 | |
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna program krótki par sportowych |
02:00 - 05:25 09.02.2018 | |
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m) kwalifikacje |
03:45 - 04:30 09.02.2018 | |
curling › mikst sesja 4 |
05:35 - 07:30 09.02.2018 | |
curling › mikst sesja 5 |
01:05 - 03:00 10.02.2018 | |
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (m) kwalifikacje |
02:00 - 06:30 10.02.2018 | |
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (k) finał |
08:15 - 09:15 10.02.2018 | |
łyżwiarstwo > short track > 1500 m (m) finał |
11:00 - 13:50 10.02.2018 | |
łyżwiarstwo > short track > 500 m (k) kwalifikacje |
11:00 - 13:50 10.02.2018 |
2. miejsce - awans
4. miejsce - brak awansu.
pozycja: 28 wynik: 44,311
|
łyżwiarstwo > short track > sztaf. (k) kwalifikacje |
11:00 - 13:50 10.02.2018 | |
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 1. ślizg |
11:10 - 14:45 10.02.2018 |
19. miejsce - +0.451
29. miejsce - +1.395
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 2. ślizg |
11:10 - 14:45 10.02.2018 |
24. miejsce - +0.842
19. miejsce - +0.578
|
łyżwiarstwo › szybkie › 3000 m (k) finał |
12:00 - 13:35 10.02.2018 |
pozycja: 14 wynik: 4:09.69 (+10.48)
pozycja: 16 wynik: 4:12.44 (+13.23)
pozycja: 17 wynik: 4:12.57 (+13.36)
|
curling › mikst sesja 6 |
12:05 - 14:00 10.02.2018 | |
biathlon › 7,5 km `sprint` (k) finał |
12:15 - 13:35 10.02.2018 |
pozycja: 28 wynik: +1:37.1 (1)
pozycja: 34 wynik: +1:57.0 (2)
pozycja: 45 wynik: +2:14.4 (3)
pozycja: 56 wynik: +2:29.5 (3)
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m) finał |
13:35 - 15:20 10.02.2018 |
pozycja: 4 wynik: 249,3 pkt (106,5 m + 105,5 m)
pozycja: 5 wynik: 248,8 pkt. (111,0 m + 105,5 m)
pozycja: 19 wynik: 217 pkt. (99 m + 102 m)
pozycja: 35 wynik: 92 pkt. (88 m)
|
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna program krótki (k), program krótki (pary taneczne), program dowolny (pary sportowe) |
02:00 - 04:45 11.02.2018 | |
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (m) finał |
02:00 - 03:40 11.02.2018 | |
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (k) kwalifikacje |
05:30 - 07:30 11.02.2018 | |
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (m) finał |
07:15 - 09:05 11.02.2018 | |
łyżwiarstwo › szybkie › 5000 m (m) finał |
08:00 - 10:40 11.02.2018 | |
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 3. ślizg |
10:50 - 14:45 11.02.2018 |
22. miejsce - +0.624
31. miejsce - +1.396
pozycja: 27 wynik:
|
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k) kwalifikacje |
11:30 - 12:00 11.02.2018 | |
biathlon › 10 km `sprint` (m) finał |
12:15 - 13:40 11.02.2018 |
pozycja: 59 wynik: +2:13.4 (2)
pozycja: 67 wynik: +2:20.4 (2)
|
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (k) finał |
13:00 - 14:40 11.02.2018 | |
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 4. ślizg - finał |
13:30 - 14:45 11.02.2018 |
16. miejsce - +0.410
pozycja: 19 wynik: +1.911
|
łyżwiarstwo › figurowe › drużyna program dowolny (k, m), taniec dowolny (pary taneczne) - finał |
02:00 - 05:10 12.02.2018 | |
snowboard › slopestyle `jazda po przeszkodach ` (k) finał |
02:00 - 03:40 12.02.2018 | |
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (k) kwalifikacje |
05:30 - 07:00 12.02.2018 | |
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k) 1. ślizg |
11:10 - 14:45 12.02.2018 |
20. miejsce - +0.792
29. miejsce - +2.888
|
biathlon › 10 km doch. (k) finał |
11:10 - 12:00 12.02.2018 |
30. miejsce - +3:10.9
36. miejsce - +3:49.0
43. miiejsce - +4:30.3
49. miejsce - +5:31.7
|
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m) kwalifikacje |
11:30 - 12:00 12.02.2018 | |
narciarstwo › dowolne › jazda po muldach (m) finał |
13:00 - 14:40 12.02.2018 | |
biathlon › 12,5 km doch. (m) finał |
13:00 - 13:50 12.02.2018 |
56. miejsce - +6:15.6
|
łyżwiarstwo › szybkie › 1500 m (k) finał |
13:30 - 15:15 12.02.2018 |
pozycja: 9 wynik: 1:57.85 (+3.50)
pozycja: 13 wynik: 1:58.51 (+4.16)
pozycja: 17 wynik: 1:58.99 (+4.64)
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k) 2. ślizg |
13:30 - 14:45 12.02.2018 |
17. miejsce - +0.604
22. miejsce - +0.801
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (k) finał |
13:50 - 15:25 12.02.2018 | |
curling › mikst mecz o 3. miejsce |
01:05 - 03:00 13.02.2018 | |
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (k) finał |
02:00 - 03:30 13.02.2018 | |
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m) zjazd |
03:30 - 05:00 13.02.2018 |
46. miejsce
|
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (m) kwalifikacje |
05:00 - 06:50 13.02.2018 | |
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m) slalom |
07:00 - 08:10 13.02.2018 |
nie ukończył
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. C (k) eliminacje |
09:30 - 10:45 13.02.2018 |
22. miejsce - odpadła w ćwierćfinale
37. miejsce - odpadła w kwalifikacjach
38. miejsce - odpadła w kwalifikacjach
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. C (m) eliminacje |
09:30 - 10:45 13.02.2018 |
39. miejsce - odpadł w kwalifikacjach
30. miejsce - odpadł w ćwierćfinale
|
łyżwiarstwo > short track > 500 m (k) finał |
11:00 - 13:30 13.02.2018 |
11. miejsce - odpadła w ćwierćfinale
|