SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
badminton › mieszana ćwierćfinał |
01:30 - 02:15 15.08.2016 |
przegrana z P. S. Chan/L. Y. Goh (MAS) 0:2 (17:21, 10:21)
pozycja: 5 wynik:
|
lekkoatletyka › skok wzwyż (m) eliminacje |
01:30 - 03:22 15.08.2016 |
pozycja: 30 wynik: 2,22 m
pozycja: 25 wynik: 2,22 m
|
lekkoatletyka › 400 m (k) półfinały |
01:35 - 01:50 15.08.2016 |
pozycja: 19 wynik: 51,93
pozycja: 17 wynik: 51,62
pozycja: 22 wynik: 52,51
|
lekkoatletyka › trójskok (k) finał |
01:55 - 03:20 15.08.2016 |
pozycja: 10 wynik: 14,07 m
|
lekkoatletyka › 1500 m (k) półfinały |
02:30 - 02:45 15.08.2016 |
pozycja: 24 wynik: 4.17,83
6. miejsce w serii - 4.05,29 - awans do finału z czasem
pozycja: 22 wynik: 4.11,34
|
pływanie › wody otwarte › 10 km (k) wyścig |
14:00 - 16:40 15.08.2016 |
pozycja: 22 wynik: 1:59.20,4
|
kajakarstwo › sprint › C-1 1000 m (m) eliminacje |
14:00 - 14:24 15.08.2016 |
2. miejsce w serii - 3.59,928 - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m (k) eliminacje |
14:24 - 14:38 15.08.2016 |
2. miejsce w serii - 1.41,766 - awans do półfinału
|
piłka ręczna > zespół (m) grupa B |
14:30 - 16:30 15.08.2016 | |
lekkoatletyka › 200 m (k) I runda |
14:30 - 14:36 15.08.2016 |
pozycja: 25 wynik: 22,95
|
lekkoatletyka › trójskok (m) eliminacje |
14:30 - 15:38 15.08.2016 |
7. miejsce - 16,79 m - awans do finału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (k) eliminacje |
14:38 - 15:06 15.08.2016 |
1. miejsce w serii - 40,263 - awans do półfinału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 1000 m (m) eliminacje |
15:06 - 15:30 15.08.2016 |
4. miejsce w serii - 3.37,700 - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › 3000 m prz. (m) I runda |
15:25 - 16:04 15.08.2016 |
pozycja: 27 wynik: 8.34,52
|
kajakarstwo › sprint › C-1 1000 m (m) półfinały |
15:30 - 15:46 15.08.2016 |
4. miejsce w serii - 3.59,836 - awans do finału B
|
lekkoatletyka › rzut młotem (k) finał |
15:40 - 17:00 15.08.2016 |
pozycja: 1 wynik: 82,29 m RŚ
pozycja: 9 wynik: 69,87 m
|
kajakarstwo › sprint › K-2 500 m (k) półfinały |
15:46 - 16:00 15.08.2016 |
1. miejsce w serii - 1.41,684 - awans do finału
|
kolarstwo › tor › omnium (k) scratch - 10 km |
15:59 - 16:17 15.08.2016 |
10. miejsce - 22 pkt
|
kajakarstwo › sprint › K-1 200 m (k) półfinały |
16:00 - 16:14 15.08.2016 |
1. miejsce w serii - 40,619 - awans do finału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 1000 m (m) półfinały |
16:14 - 16:30 15.08.2016 |
7. miejsce w serii - 3.38,379 - awans do finału B
|
lekkoatletyka › 400 m ppł (m) I runda |
16:30 - 17:03 15.08.2016 |
pozycja: 41 wynik: 50,66
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig VII |
18:05 - 18:35 15.08.2016 |
19. miejsce
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig VIII |
19:05 - 19:35 15.08.2016 |
11. miejsce
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig IX |
20:05 - 20:35 15.08.2016 |
7. miejsce - klasyfikacja generalna po 9 wyścigach: 5. miejsce
|
kolarstwo › tor › omnium (k) 3000 m |
21:30 - 22:20 15.08.2016 |
11. miejsce - 3.39,880 - po 2 konkurencjach: 11. miejsce - 42 pkt
|
piłka siatkowa › zespół (m) grupa B |
22:00 15.08 - 00:00 16.08.2016 |
Bednorz Bartosz
Buszek Rafał Drzyzga Fabian Kłos Karol Konarski Dawid Kubiak Michał Kurek Bartosz Łomacz Grzegorz Mika Mateusz Nowakowski Piotr Zatorski Paweł Bieniek Mateusz
wygrana z Kubą 3:0 (18:15, 17)
|
kolarstwo › tor › omnium (k) wyścig eliminacyjny |
23:17 - 23:35 15.08.2016 |
16. miejsce - po 3 konkurencjach: 11. miejsce - 52 pkt
|