SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
lekkoatletyka › 10-bój (m) skok wzwyż |
22:45 17.08 - 01:21 18.08.2016 |
14. miejsce - 2,01 m - klasyfikacja po 4 konkurencjach: 22. miejsce - 3190 pkt
|
lekkoatletyka › rzut oszczepem (m) eliminacje |
01:30 - 02:26 18.08.2016 |
pozycja: 14 wynik: 80,62 m
|
piłka ręczna > zespół (m) ćwierćfinał |
01:30 - 03:30 18.08.2016 |
Szmal Sławomir
Wyszomirski Piotr Bielecki Karol Daszek Michał Jurecki Bartosz Jurecki Michał Krajewski Przemysław Kus Mateusz Lijewski Krzysztof Szyba Michał Syprzak Kamil Wiśniewski Adam Jachlewski Mateusz Gierak Łukasz
wygrana z Chorwacją 30:27 (18:14) - awans do półfinału
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) 400 m |
02:20 - 02:45 18.08.2016 |
23. miejsce - 50,18 - klasyfikacja po 5 konkurencjach: 21. miejsce - 3996 pkt
|
lekkoatletyka › rzut oszczepem (m) eliminacje |
02:55 - 03:51 18.08.2016 |
pozycja: 31 wynik: 76,52 m
|
taekwondo › 68 kg (m) 1/8 finału |
14:15 - 18:00 18.08.2016 |
wygrana z B. Dieye (SEN) 15:12 - awans do ćwierćfinału
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) 110 m ppł |
14:30 - 14:55 18.08.2016 |
24. miejsce - 15,09
|
lekkoatletyka › pchnięcie kulą (m) eliminacje |
14:55 - 15:43 18.08.2016 |
7. miejsce - 20,56 m - awans do finału
18. miejsce - 19,97 m
pozycja: 18 wynik: 19,97 m
6. miejsce - 20,71 m - awans do finału
|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) finał B |
14:56 - 15:10 18.08.2016 |
pozycja: 12 wynik: 1.58,167
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) kwalifikacje |
15:00 - 15:30 18.08.2016 |
przegrana z R. Kawai (JPN) 0:5
pozycja: 17 wynik:
|
pięciobój nowoczesny › indywidualnie (k) szermierka |
15:00 - 18:00 18.08.2016 |
1. miejsce - 262 pkt
22. miejsce - 196 pkt
|
lekkoatletyka › skok wzwyż (k) eliminacje |
15:00 - 17:01 18.08.2016 |
9. miejsce - 1,94 m - awans do finału
|
zapasy › wolne › 53 kg (k) kwalifikacje |
15:00 - 15:30 18.08.2016 |
wygrana z S. Erdenechimeg (MGL) 8:6 - awans do 1/4 finału
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) rzut dyskiem |
15:25 - 17:28 18.08.2016 |
4. miejsce - 48,32 m - po 7 konkurencjach: 19. miejsce - 5670 pkt
|
zapasy › wolne › 53 kg (k) 1/4 finału |
15:30 - 18:00 18.08.2016 |
przegrana z S. M. Mattsson (SWE) 3:10
pozycja: 9 wynik:
|
lekkoatletyka › 4x100 m (k) I runda |
16:20 - 16:29 18.08.2016 |
pozycja: 12 wynik: 43,33
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścig medalowy |
18:05 - 18:30 18.08.2016 |
5. miejsce w wyścigu medalowym
pozycja: 10 wynik: 127 pkt
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) skok o tyczce |
18:25 - 21:25 18.08.2016 |
20. miejsce - 4,50 m - klasyfikacja po 8 konkurencjach: 22. miejsce - 6430 pkt
|
pięciobój nowoczesny › indywidualnie (m) szermierka |
19:30 - 22:30 18.08.2016 |
4. miejsce - 226 pkt
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig medalowy |
19:35 - 20:05 18.08.2016 |
5. miejsce w wyścigu medalowym
pozycja: 8 wynik: 132 pkt
|
taekwondo › 68 kg (m) ćwierćfinał |
20:45 - 21:00 18.08.2016 |
przegrana z J. Achabem (BEL) 7:9
pozycja: 9 wynik:
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) repasaż |
21:00 - 21:45 18.08.2016 |
wygrana z A. Grigorjewą (LAT) 5:2 - awans do finału o 3. miejsce
|
zapasy › wolne › 63 kg (k) o 3. miejsce |
23:00 - 23:15 18.08.2016 |
wygrana z I. Trażukową (RUS) 6:3
pozycja: 3 wynik:
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) rzut oszczepem |
23:35 18.08 - 01:30 19.08.2016 |
21. miejsce - 56,68 m - klasyfikacja po 9 konkurencjach: 21. miejsce - 7118 pkt
|