10:13, 03 Dec 2020 r. Mistrzostwa Polski w wieloboju sprinterskim w Tomaszowie Mazowieckim

Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) i Artur Nogal (GKS Stoczniowiec Gdańsk) wygrali klasyfikację wielobojową w XXXX Mistrzostwach Polski w Wieloboju Sprinterskim, które odbyły się na torze w Tomaszowie Mazowieckim.

Wysoką formę potwierdza w tym sezonie Karolina Bosiek. 20-letnia beneficjentka programu Team100 zdobyła już pięć złotych medali podczas mistrzostwo Polski na dystansach. Teraz nie miała sobie równych w wieloboju. Podczas tych ostatnich zawodów wygrała dwa razy na 500 m i raz na 1000 m.

U panów zwyciężył również faworyt. Artur Nogal zakończył na pierwszym miejscu rywalizację na 500 i 1000 m w pierwszym dniu zawodów, a w drugim dniu wygrał 500 m i zajął drugiej miejsce na 1000 m.

W rywalizacji uczestniczyło 94 zawodników (47 kobiet i 47 mężczyzn). Imprezę obserwował przedstawiciel Zespołu Metodycznego.