12:04, 17 Jun Wznowienie wizytacji zgrupowań kadr narodowych

/files/news/wizyta1.jpg

 

Po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią członkowie Zespołu Metodycznego wznowili wizytacje zgrupowań kadr narodowych. Jedno z nich odbyło się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich Centralnego Ośrodka Sportowego Cetniewie, gdzie stawili się reprezentanci kraju w snowboardzie.

Kadra stawiła się w pełnym składzie: Aleksandra Król, Weronika Biela, Aleksandra Michalik, Maria Chyc, Olimpia Kwiatkowska, Julia Sitarz, Oskar Kwiatkowski, Michał Nowaczyk i Mikołaj Rutkowski. Sztab szkoleniowy reprezentowali: Oskar Bom - trener główny, Grzegorz Salwierak – trener przygotowania motorycznego oraz Magdalena Cichoń- fizjoterapeutka.

Przez 10 dni zaplanowano 21 jednostek treningowych wykorzystując niemal wszystkie dostępne obiekty, przepięknie położonego nad samym morzem, ośrodka COS OPO Cetniewo. Jeden z treningów na stadionie obserwowała  Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk.

Kadra snowboardzistów przygotowuje się do sezonu 2020/21 niezwykle ważnego ze względu na rozpoczynające się kwalifikacje do igrzysk olimpijskich w Pekinie w 2022 roku.

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie