Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 piłka siatkowa › plażowa
ME młodziezowiec k+m Vlissingen 01-06.06.2020 ---
2 żeglarstwo
MŚ Techno 293 Jun młodszy Marsylia 01-06.06.2020 ---
3 strzelectwo sportowe
PŚ karabin, pistolet Monachium 02-09.06.2020 ---
4 żeglarstwo
ME LAR U21, U19 Tivat 03-13.06.2020 ---
5 pięciobój nowoczesny
ME juniorzy młodsi U-17 Caldas da Rainha 04-15.06.2020 ---
6 pięciobój nowoczesny
ME Juniorzy U-19 Caldas da Rainha 04-15.06.2020 ---
7 kajakarstwo › sprint
ME Pitesti 04-07.06.2020 ---
8 wioślarstwo
ME Poznań 05-07.06.2020 ---
9 żeglarstwo
ME LAS U21, U19 Tivat 06-13.06.2020 ---
10 baseball
ME Seniorek w softballu Friuli 07-13.06.2020 ---
11 rugby
ME M - I turniej Kutaisi 13-14.06.2020 ---
12 rugby
ME K - I turniej Kutaisi 13-14.06.2020 ---
13 szermierka
ME Mińsk 16-21.06.2020 ---
14 łucznictwo
PŚ III runda - kwalifikacja Ol Barlin 21-28.06.2020 ---
15 strzelectwo sportowe
PŚ karabin, pistolet, strzelba Baku 23-03.07.2020 ---
16 żeglarstwo
ME Optimist Tallin 23-28.06.2020 ---
17 strzelectwo sportowe
ME Juniorów karabin, pistolet, (kula), Osjek 25-02.07.2020 ---
18 kolarstwo › górskie
MŚ Albstadt 26-28.06.2020 ---
19 rugby
ME M - II turniej (Finał) Moskwa 27-28.06.2020 ---
20 pięciobój nowoczesny
ME Szekesfehervar 30-05.07.2020 ---
21 kajakarstwo › sprint
ME Juniorów Moskwa 02-05.07.2020 ---
22 kajakarstwo › sprint
ME Młodzieżowe U-23 Moskwa 02-05.07.2020 ---
23 triathlon
ME Ind + MIX Tartu 02-05.07.2020 ---
24 triathlon
ME Ind + MIX Jun Tartu 02-05.07.2020 ---
25 żeglarstwo
MŚ Jun 420 Crozone Morgat 02-12.07.2020 ---
26 rugby
ME K- II turniej (Finał) Kazań 04-05.07.2020 ---
27 koszykówka
ME juniorka dyw.A Heraklion 04-12.07.2020 ---
28 żeglarstwo
ME LAR U19 Ballyhome 04-13.07.2020 ---
29 pięciobój nowoczesny
ME Młodzieżowe U-22 Barcelona 07-12.07.2020 ---
30 kajakarstwo › slalom
MŚ Juniorów Tacen 07-12.07.2020 ---
31 kajakarstwo › slalom
MŚ Młodzieżowe U-23 Tacen 07-12.07.2020 ---
32 lekkoatletyka
MŚ juniorów Nairobi 07-12.07.2020 ---
33 piłka siatkowa › plażowa
ME jun.młodszy K+M Antalya 08-12.07.2020 ---
34 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe 470 K+M Gdynia 08-19.07.2020 ---
35 kajakarstwo › sprint
MŚ konkurencje nieolimpijskie Szeged 10-12.07.2020 ---
36 piłka siatkowa
ME junior młodszy m Lecce 10-19.07.2020 ---
37 tenis stołowy
ME drużynowe juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
38 tenis stołowy
ME juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
39 tenis stołowy
ME drużynowe kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
40 tenis stołowy
ME kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
41 strzelectwo sportowe
MŚ Jun. karabin, pistolet, strzelba Suhl 11-19.07.2020 ---
42 koszykówka
ME młodzieżowiec m Tibilisi 12-18.07.2020 ---
43 triathlon
MŚ MIX Hamburg 12-12.07.2020 ---
44 hokej na trawie
ME U 18 juniorek Kazan 12-18.07.2020 ---
45 hokej na trawie
ME U 18 juniorów Kazan 12-18.07.2020 ---
46 boks
ME kadetek Tbilisi 13-25.07.2020 ---
47 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME U 23 Salzburg 13-19.07.2020 ---
48 kajakarstwo › sprint
MŚ Juniorów Brandenburg 16-19.07.2020 ---
49 kajakarstwo › sprint
MŚ Młodzieżowe U-23 Brandenburg 16-19.07.2020 ---
50 żeglarstwo
MŚ LAS U21 Malcesine 16-26.07.2020 ---
1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie