Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 lekkoatletyka
ME juniorów młodszych Rieti 16-19.07.2020 ---
2 koszykówka
ME juniorek młodszych dyw.B Sarajewo 17-26.07.2020 ---
3 żeglarstwo
MŚ LAR U21 Malcesine 17-24.07.2020 ---
4 jeździectwo › skoki
ME Młodzieżowe Villamoura 18-26.07.2020 ---
5 jeździectwo › skoki
ME Juniorów Villamoura 19-26.07.2020 ---
6 badminton
boks
gimnastyka › artystyczna
gimnastyka › sportowa
gimnastyka › trampolina
golf
jeździectwo › skoki
jeździectwo › WKKW
jeździectwo › ujeżdżenie
judo
kajakarstwo › slalom
kajakarstwo › sprint
kolarstwo › BMX
kolarstwo › górskie
kolarstwo › tor
kolarstwo › szosa
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
pływanie › wody otwarte
pływanie
pływanie › synchroniczne
pływanie › skoki do wody
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
alpinizm
zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
żeglarstwo
hokej na trawie
koszykówka
piłka nożna
piłka ręczna
rugby
piłka siatkowa › plażowa
piłka siatkowa
IO Tokio 22-09.08.2020 ---
7 żeglarstwo
MŚ Jun 29er Weymouth 24-03.08.2020 ---
8 żeglarstwo
ME Jun 420 , 470 Formia 24-03.08.2020 ---
9 koszykówka
MŚ junior 3x3 Debreczyn 25-03.08.2020 ---
10 żeglarstwo
MŚ Nacra 15 Jun Medemblik 25-01.08.2020 ---
11 jeździectwo › WKKW
ME Młodzieżowe Hatbury 27-02.08.2020 ---
12 jeździectwo › WKKW
ME Juniorów Hatbury 27-02.08.2020 ---
13 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Młodzieżowe Hatbury 27-02.08.2020 ---
14 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Juniorów Hatbury 27-02.08.2020 ---
15 żeglarstwo
MŚ Las 4.7 Jun młodsi Arco 28-03.08.2020 ---
16 piłka siatkowa
ME juniorka młodsza Podgorica 01-09.08.2020 ---
17 koszykówka
ME młodziezówiec K Sopron 08-16.08.2020 ---
18 piłka siatkowa › plażowa
ME junio k+m Brno 10-16.08.2020 ---
19 kajakarstwo › slalom
ME Juniorów Kraków 13-16.08.2020 ---
20 kajakarstwo › slalom
ME Młodzieżowe U-23 Kraków 13-16.08.2020 ---
21 żeglarstwo
ME 29er Jun Kopenhaga 13-23.08.2020 ---
22 koszykówka
ME junior młodszy m Skopje 14-20.08.2020 ---
23 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe 49er + 49er Fx Como 14-26.08.2020 ---
24 wioślarstwo
MŚ Juniorów Bled 15-23.08.2020 ---
25 wioślarstwo
MŚ Młodzieżowe U-23 Bled 15-23.08.2020 ---
26 wioślarstwo
MŚ konkurencje nieolimpijskie Bled 15-23.08.2020 ---
27 łucznictwo
ME Juniorów Lilleshall 17-22.08.2020 ---
28 triathlon
MŚ Indywidualnie Edmonton 17-23.08.2020 ---
29 triathlon
MŚ Ind i MIX U-23 + Jun Edmonton 17-23.08.2020 ---
30 podnoszenie ciężarów
ME Młodzików U-15 do ust. 18-30.08.2020 ---
31 ME Juniorów młodszych do ust. 18-30.08.2020 ---
32 żeglarstwo
ME KBR ind Jun Kołobrzeg 18-23.08.2020 ---
33 żeglarstwo
MŚ FOIL Jun Silvaplana 19-23.08.2020 ---
34 piłka siatkowa
ME juniorka Zenica 22-30.08.2020 ---
35 żeglarstwo
MŚ LAR U19 Dziwnów 22-31.08.2020 ---
36 żeglarstwo
MŚ RSX U19 Kadyks 22-28.08.2020 ---
37 lekkoatletyka
ME Paryż 25-30.08.2020 ---
38 żeglarstwo
ME KBR mix Jun Rzym 26-30.08.2020 ---
39 piłka siatkowa
ME junior Brno 28-05.09.2020 ---
40 piłka siatkowa › plażowa
MŚ junior K+M do ustalenia 28-07.09.2020 ---
41 wioślarstwo
ME Młodzieżowe U-23 Duisburg 05-06.09.2020 ---
42 kolarstwo › szosa
ME Trentino 07-15.09.2020 ---
43 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ Juniorów Belgrad 07-13.09.2020 ---
44 podnoszenie ciężarów
ME Jujniorów Rowaniemi 10-20.09.2020 ---
45 podnoszenie ciężarów
ME Młodzieżowe U-23 Rowaniemi 10-20.09.2020 ---
46 koszykówka
ME junior młodszy 3x3 Wiedeń 11-13.09.2020 ---
47 tenis stołowy
ME Warszawa 15-19.09.2020 ---
48 pięciobój nowoczesny
MŚ Młodzieżowe U-22 Drzonków 19-27.09.2020 ---
49 kolarstwo › szosa
MŚ Martigny 20-27.09.2020 ---
50 boks
ME młodzieżowe U-22 Olbia 23-04.10.2020 ---
1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie