Relacja na żywo

RIO 2016 - piątek (12.08)
PŁYWANIE. Dziś odpadają w eliminacjach Anna Dowgiert i Aleksandra Urbańczyk na 50 m st. dow., Wojciech Wojdak i Mateusz Sawrymowicz na 1500 m st. dow. oraz męska sztafeta 4x100 m st. zmiennym. W ten sposób Polacy kończą starty w IO bez miejsca w finale
2016-08-12 22:49:33
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW. Niestety, informacja o stosowaniu dopnigu przez Adriana Zielińskiego zostaje potwierdzona. Sztangista i jego trener Jerzy Śliwiński muszą opuścić wioskę olimpijską
2016-08-12 17:12:56
LEKKOATLETYKA. Duży zawód. Robert Urbanek nie kwalifikuje się do finału rzutu dyskiem
2016-08-12 16:58:03
LEKKOATLETYKA. Paulina Guba jest pierwszą lekkoatletką, która już w eliminacjach żegna się z IO w Rio. Polka pchnęła kulą 17,70 m i nie awansowała do finału
2016-08-12 16:44:45
WIOŚLARSTWO. Artur Mikołajczewski i Miłosz Jankowski zajmują 6. miejsce w dwójkach podwójnych wagi lekkiej
2016-08-12 16:01:45
LEKKOATLETYKA. Do półfinału pewnie awansuje także Marcin Lewandowski kontrolując bieg i zajmując premiowane awansem 2. miejsce z wynikiem 1.46,35
2016-08-12 15:58:21
LEKKOATLETYKA. Adam Kszczot pewnie wygrywa swoją serię w I rundzie (1/4 finału) rywalizacji w biegach na 800 m z wynikiem 1.45,83
2016-08-12 15:24:32
WIOŚLARSTWO. Młody Natan Węgrzycki-Szymczyk w pólfinale nie ma szans w walce z renomowanymi rywalami. Zajmuje 6. miejsce i popłynie w finale B
2016-08-12 15:09:54
LEKKOATLETYKA. Piotr Małachowski w drugiej próbie w eliminacjach rzutu dyskiem uzyskuje 65,89 m. Polak osiąga minimum kwalifikacyjne i awansuje do finału
2016-08-12 15:08:37
BADMINTON. Polacy wygrywają z Chińczykami 21:19 w III secie i cały mecz. Zięba i Mateusiak pozostają w grze
2016-08-12 14:50:59
WIOŚLARSTWO. Siostry Anna i Maria Wierzbowskie zajmują 10. miejsce w IO w dwójkach bez sterniczki, są czwarte w finale B
2016-08-12 14:41:48
BADMINTON. Z Chińczykami walczą jak lwy Nadieżda Zięba i Robert Mateusiak. Stan meczu 1:1 w setach i 6:4 dla Polaków
2016-08-12 14:29:55
::WIOŚLARSTWO:: Polki po imponującym finiszu wygrywają finał B i zajmują 7. miejsce