SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) eliminacje |
10:00 - 12:15 04.08.2012 |
8. miejsce - 583 pkt - awans do finału
6. miejsce - 584 pkt - awans do finału
|
triathlon › indywidualnie (k) finał |
10:00 - 12:20 04.08.2012 |
31. miejsce - 2:04.09
25. miejsce - 2:02.52
|
kolarstwo › tor › sprint (m) kwalifikacje |
11:00 - 11:30 04.08.2012 |
14. miejsce - 10,323 - awans do 1/16 finału
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) skok w dal |
11:05 - 12:05 04.08.2012 |
trzy próby spalone - 36. miejsce po V konkurencjach
|
lekkoatletyka › skok o tyczce (k) kwalifikacje |
11:20 - 14:15 04.08.2012 |
15. miejsce - 4,40 m
5. miejsce - 4,55 m - awans do finału
|
lekkoatletyka › 400 m (m) 1 runda |
11:35 - 12:25 04.08.2012 |
34. miejsce - 46,35
|
kolarstwo › tor › sprint (m) 1/16 finału |
12:00 - 13:00 04.08.2012 |
przegrana z D. Dimitrijewem (Rosja)
|
piłka siatkowa › zespół (m) faza grupowa |
12:30 - 13:00 04.08.2012 |
Zagumny Paweł
Żygadło Łukasz Bartman Zbigniew Jarosz Jakub Możdżonek Marcin Nowakowski Piotr Kosok Grzegorz Kubiak Michał Kurek Bartosz Ruciak Michał Winiarski Michał Ignaczak Krzysztof
wygrana z Wielką Brytanią 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
|
lekkoatletyka › 3000 m prz. (k) eliminacje |
12:35 - 13:25 04.08.2012 |
30. miejsce - 9.48,60
41. miejsce - 10.08,84
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) rzut oszczepem |
12:40 - 14:40 04.08.2012 |
wycofała się z zawodów
|
żeglarstwo › 470 (k) wyścigi 3 i 4 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
19. miejsce (20. i 18.)
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
17. miejsce (22. i 12.)
|
żeglarstwo > Laser radial (ILCA6) (k) wyścigi 9 i 10 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
22. miejsce (15. i 27.)
|
żeglarstwo › RS:X (k) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
5. miejsce (9. i 22.)
|
żeglarstwo › RS:X (m) wyścigi 7 i 8 |
13:00 - 19:00 04.08.2012 |
4. miejsce (7. i 4.)
|
lekkoatletyka › 100 m (m) 1 runda |
13:30 - 14:30 04.08.2012 |
27. miejsce - 10,24
|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) finał |
13:45 - 14:10 04.08.2012 |
8. miejsce - 678,2 pkt
|
strzelectwo sportowe › 50 m Ksp 3x20 (k) finał |
13:45 - 14:10 04.08.2012 |
4. miejsce - 681,9 pkt
|
podnoszenie ciężarów › 94 kg (m) grupa B |
16:30 - 18:00 04.08.2012 |
9. miejsce - 385 kg (175+210)
|
kolarstwo › tor › sprint (m) repasaż |
17:00 - 17:10 04.08.2012 |
przegrana z S. Nakagawą (Japonia)
|
lekkoatletyka › chód 20 km (m) finał |
18:00 - 19:50 04.08.2012 |
29. miejsce - 1:23.17
19. miejsce - 1:21.55
24. miejsce - 1:22.40
|
podnoszenie ciężarów › 94 kg (m) grupa A |
20:00 - 21:30 04.08.2012 |
wycofał się
|
pływanie › 1500 m st. dowolny (m) finał |
20:36 - 20:55 04.08.2012 |
7. miejsce - 1.54,32
|
lekkoatletyka › 7-bój (k) 800 m |
21:35 - 22:00 04.08.2012 |
wycofała się z zawodów
|