SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (k) finał |
11:00 - 12:05 08.02.2014 |
6. miejsce
29. miejsce
34. miejsce
45. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › 5000 m (m) finał |
12:30 - 15:25 08.02.2014 |
13. miejsce - 6.26,35 min
23. miejsce - 6.37,16 min
|
biathlon › 10 km `sprint` (m) finał |
15:30 - 17:10 08.02.2014 |
64. miejsce
77. miejsce
85. miejsce
86. miejsce
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 1. przejazd |
15:30 - 16:30 08.02.2014 |
25. miejsce
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m) kwalifikacje |
17:30 - 19:35 08.02.2014 |
100 m - startował poza konkursem
5. miejsce - 98,5 m
13. miejsce - 95,5 m
22. miejsce - 95 m
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 2. przejazd |
17:40 - 18:40 08.02.2014 |
24. miejsce
|
narciarstwo › alpejskie › zjazd (m) finał |
08:00 - 10:10 09.02.2014 |
wycofany z powodu choroby
|
narciarstwo › biegi narciarskie › bieg łączony (C+F) (m) finał |
11:00 - 12:45 09.02.2014 |
39. miejsce
61. miejsce
64. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › 3000 m (k) finał |
12:30 - 14:35 09.02.2014 |
dyskwalifikacja
16. miejsce - 4.13,26
18. miejsce - 4.14,19
|
biathlon › 7,5 km `sprint` (k) finał |
15:30 - 17:10 09.02.2014 |
7. miejsce
21. miejsce
33. miejsce
40. miejsce
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) 3. przejazd |
15:30 - 16:45 09.02.2014 |
23. miejsce
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (m) finał |
17:30 - 19:00 09.02.2014 |
23. miejsce
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m) finał |
18:30 - 20:15 09.02.2014 |
ZŁOTY MEDAL - 278 pkt (105,5 m + 103,5 m)
7. miejsce - 255,8 pkt (101,5 + 98,5)
13. miejsce - 252,4 pkt (101 + 99)
31. miejsce - 118,3 pkt (97,5)
|
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (k) zjazd |
08:00 - 09:30 10.02.2014 |
28. miejsce - strata do liderki 4.60 s
|
łyżwiarstwo > short track > 500 m (k) kwalifikacje |
10:45 - 13:30 10.02.2014 |
18. miejsce - 44,154 s - brak awansu do 1/4 finału
|
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (k) slalom - finał |
12:00 - 13:10 10.02.2014 |
17. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › 2x500 m (m) finał |
14:00 - 17:25 10.02.2014 |
9. miejsce - 70,21 s (35,01; 35,19)
36. miejsce - 71,49 s (35,83; 35,66)
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k) przejazdy 1 i 2 |
15:45 - 18:40 10.02.2014 |
18. miejsce
20. miejsce
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. F (k) kwalifikacje |
11:00 - 12:00 11.02.2014 |
41. miejsce - brak awansu do 1/4 finału
63. miejsce - brak awansu do 1/4 finału
|
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (m) kwalifikacje |
11:00 - 14:05 11.02.2014 |
31. miejsce - brak awansu do półfinału
|
narciarstwo › biegi narciarskie › sprint ind. F (m) kwalifikacje |
11:25 - 12:25 11.02.2014 |
57. miejsce - brak awansu do 1/4 finału
67. miejsce - brak awansu do 1/4 finału
|
saneczkarstwo > jedynki tor lod. (k) przejazdy 3. i 4. |
15:30 - 18:45 11.02.2014 |
16. miejsce
21. miejsce
|
biathlon › 10 km doch. (k) finał |
16:00 - 17:10 11.02.2014 |
19. miejsce
20. miejsce
34. miejsce
38. miejsce
|
narciarstwo › alpejskie › zjazd (k) finał |
08:00 - 10:10 12.02.2014 |
33. miejsce
|
narciarstwo › kombinacja norweska › komb. norw. NH (m) finał |
10:30 - 11:10 12.02.2014 |
42. miejsce - strata przed biegiem 1.50 min
|
snowboard › halfpipe `jazda w rynnie` (k) kwalifikacje |
11:00 - 14:05 12.02.2014 |
22. miejsce - brak awansu do półfinału
|
narciarstwo › kombinacja norweska › komb. norw. NH (m) finał |
13:30 - 14:10 12.02.2014 |
39. miejsce
|
łyżwiarstwo › szybkie › 1000 m (m) finał |
15:00 - 16:40 12.02.2014 |
14. miejsce
16. miejsce
|
saneczkarstwo > dwójki tor lod. finał |
15:15 - 17:35 12.02.2014 |
15. miejsce
|
narciarstwo › biegi narciarskie › 10 km ind. C (k) finał |
11:00 - 12:40 13.02.2014 |
ZŁOTY MEDAL - 28.17,8 min
26. miejsce - 30.43,5 min
39. miejsce - 31.25,8 min
|
łyżwiarstwo › szybkie › 1000 m (k) finał |
15:00 - 16:40 13.02.2014 |
23. miejsce - 1.17,93 min
29. miejsce - 1.18,38 min
|
biathlon › 20 km `indywidualny` (m) finał |
15:00 - 17:10 13.02.2014 |
51. miejsce
77. miejsce
86. miejsce
87. miejsce
|
saneczkarstwo > sztafeta finał |
17:15 - 18:25 13.02.2014 | |
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m) zjazd |
08:00 - 09:30 14.02.2014 |
35. miejsce - awans do slalomu ze stratą 4,12 s do lidera
|
narciarstwo › biegi narciarskie › 15 km ind. C (m) finał |
11:00 - 12:55 14.02.2014 |
29. miejsce - 40.58,7 min
55. miejsce - 43.06,7 min
64. miejsce - 43.51,6 min
66. miejsce - 44.07,1 min
|
narciarstwo › alpejskie › super kombinacja (m) slalom - finał |
12:30 - 13:40 14.02.2014 |
niesklasyfikowany - nie ukończył przejazdu
|
biathlon › 15 km `indywidualny` (k) finał |
15:00 - 17:10 14.02.2014 |
10. miejsce
12. miejsce
31. miejsce
32. miejsce
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki LH (m) kwalifikacje |
18:30 - 19:35 14.02.2014 |
zrezygnował ze startu w kwalifikacjach
9. miejsce - 126 m
13. miejsce - 123 m
27. miejsce - 118 m
|
narciarstwo › alpejskie › supergigant (k) finał |
08:00 - 10:10 15.02.2014 |
nie ukończyła przejazdu
nie ukończyła przejazdu
|
narciarstwo › biegi narciarskie › 4x5 km (k) finał |
11:00 - 12:30 15.02.2014 |
7. miejsce - lokaty Polek po zmianach: 11., 4., 4., 7.
|
łyżwiarstwo › szybkie › 1500 m (m) finał |
14:30 - 16:25 15.02.2014 |
ZŁOTY MEDAL - 1.45,00 min (rekord toru)
15. miejsce - 1.46,86 min
20. miejsce - 1.47,77 min
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki LH (m) finał |
18:30 - 20:15 15.02.2014 |
ZŁOTY MEDAL - 278,7 pkt (139 m+132,5 m)
12. miejsce - 250,4 pkt (126 m + 123,5 m)
15. miejsce - 246,6 pkt (128,5 m + 129,5 m)
34. miejsce - 108,7 pkt (118 m)
|
narciarstwo › alpejskie › supergigant (m) finał |
08:00 - 10:10 16.02.2014 |
38. miejsce
|
narciarstwo › biegi narciarskie › 4x10 km (m) finał |
11:00 - 13:00 16.02.2014 |
15. miejsce - lokaty Polaków po zmianach: 11., 14., 14., 15.
|
łyżwiarstwo › szybkie › 1500 m (k) finał |
15:00 - 16:50 16.02.2014 |
6. miejsce - 1.57,18 min
11. miejsce - 1.58,18 min
15. miejsce - 1.58,46 min
|
bobsleje › dwójki (m) przejazdy 1 i 2 |
17:00 - 19:55 16.02.2014 |
27. miejsce - 1.55,97
|
bobsleje › dwójki (m) przejazdy 3 i 4 - finał |
15:30 - 18:00 17.02.2014 |
27. miejsce
|
biathlon › bieg masowy (k) finał |
16:00 - 17:10 17.02.2014 |
5. miejsce
18. miejsce
19. miejsce
|
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki druż.LH (m) finał |
18:15 - 20:10 17.02.2014 |
4. miejsce
|
snowboard › cross (m) kwalifikacje |
07:30 - 08:50 18.02.2014 |
25. miejsce
33. miejsce
|