SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
lekkoatletyka › 1500 m (k) I runda |
01:30 - 01:56 13.08.2016 |
5. miejsce w serii - 4.11,76 - awans do 1/2 finału
3. miejsce w serii - 4.06,90 - awans do 1/2 finału
9. miejsce w serii - 4.08,67 - awans do 1/2 finału z czasem
|
lekkoatletyka › rzut młotem (k) eliminacje |
01:40 - 02:36 13.08.2016 |
pozycja: 1 wynik: 76,93 m - awans do finału
pozycja: 4 wynik: 71,77 m - awans do finału
pozycja: 15 wynik: 69,69 m
|
lekkoatletyka › 400 m (m) I runda |
02:05 - 02:54 13.08.2016 |
4. miejsce w serii - 45,54 - awans do 1/2 finału z czasem
|
lekkoatletyka › 100 m (k) I runda |
03:40 - 04:23 13.08.2016 |
2. miejsce w serii - 11,24 - awans do 1/2 finału
pozycja: 52 wynik: 11,70
|
badminton › pojedyncza (m) faza grupowa |
13:25 - 14:00 13.08.2016 |
przegrana z L. Chen (CHN) 0:2 (12:21, 9:21)
|
szermierka › szabla druż. (k) 1/4 finału |
14:00 - 14:45 13.08.2016 |
przegrana z USA 43:45
|
wioślarstwo › jedynka (m) finał B |
14:30 - 14:40 13.08.2016 |
1. miejsce w finale B
pozycja: 7 wynik: 6.47,95
|
lekkoatletyka › trójskok (k) eliminacje |
14:40 - 15:48 13.08.2016 |
10. miejsce - 14,13 m - awans do finału
|
lekkoatletyka › 3000 m prz. (k) I runda |
15:05 - 15:47 13.08.2016 |
pozycja: 26 wynik: 9.35,13
|
szermierka › szabla druż. (k) o miejsca 5-8 |
15:30 - 16:15 13.08.2016 |
wygrana z Meksykiem 45:23
|
badminton › mieszana faza grupowa |
15:45 - 16:15 13.08.2016 |
wygrana z G. Adcock/C. Adcock (GBR) 2:1 (18:21, 27:25, 21:9) - awans do ćwierćfinału
|
lekkoatletyka › rzut dyskiem (m) finał |
15:50 - 16:55 13.08.2016 |
pozycja: 2 wynik: 67,55 m
|
lekkoatletyka › 400 m (k) I runda |
16:00 - 16:49 13.08.2016 |
3. miejsce w serii - 51,82 - awans do 1/2 finału z czasem
3. miejsce w serii - 51,80 - awans do 1/2 finału z czasem
4. miejsce w serii - 52,02 - awans do 1/2 finału z czasem
|
wioślarstwo › ósemka (m) finał A |
16:00 - 16:10 13.08.2016 | |
kolarstwo › tor › dochodzenie drużynowe (k) I runda |
16:17 - 16:40 13.08.2016 |
przegrana z Nową Zelandią - 4.27,299
dyskwalifikacja
|
szermierka › szabla druż. (k) o miejsca 5-6 |
17:45 - 18:30 13.08.2016 |
przegrana z Koreą Płd 41:45
pozycja: 6 wynik:
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścig IX |
18:05 - 18:55 13.08.2016 |
22. miejsce
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig III |
18:05 - 18:35 13.08.2016 |
9. miejsce
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig IV |
18:05 - 18:35 13.08.2016 |
9. miejsce
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig V |
19:05 - 19:35 13.08.2016 |
6. miejsce
|
żeglarstwo > Laser (ILCA7) (m) wyścig X |
19:30 - 20:20 13.08.2016 |
10. miejsce
pozycja: 18 wynik: 187
|
piłka siatkowa › zespół (m) grupa B |
20:00 - 22:00 13.08.2016 |
Bednorz Bartosz
Buszek Rafał Drzyzga Fabian Kłos Karol Konarski Dawid Kubiak Michał Kurek Bartosz Łomacz Grzegorz Mika Mateusz Nowakowski Piotr Zatorski Paweł Bieniek Mateusz
przegrana z Rosją 2:3 (-18, 16, -18, 22, -13)
|
tenis stołowy › drużyna (m) I runda |
20:00 - 23:30 13.08.2016 |
przegrana z Japonią 2:3
pozycja: 9 wynik:
|
żeglarstwo › 49-er (m) wyścig VI |
20:05 - 20:35 13.08.2016 |
nie ukończyli - klasyfikacja generalna po VI wyścigach: 8. miejsce
|
badminton › podwójna (m) faza grupowa: mecz z Ellis/Langridge (GBR) |
20:30 - 20:55 13.08.2016 |
przegrana z M. Ellis/C. Langridge (GBR) 0:2 (18:21, 16:21)
pozycja: 17 wynik:
|