SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
lekkoatletyka › rzut oszczepem (k) eliminacje |
01:35 - 02:23 17.08.2016 |
1. miejsce - 67,11 m RP - awans do finału
|
lekkoatletyka › 110 m ppł (m) półfinały |
01:40 - 01:57 17.08.2016 |
pozycja: 14 wynik: 13,50
|
lekkoatletyka › 400 m ppł (k) półfinały |
02:10 - 02:27 17.08.2016 |
pozycja: 10 wynik: 55,35
pozycja: 23 wynik: 56,99
|
lekkoatletyka › 1500 m (k) finał |
03:30 - 03:34 17.08.2016 |
pozycja: 10 wynik: 4.14,72
|
kajakarstwo › sprint › C-1 200 m (m) eliminacje |
14:16 - 14:37 17.08.2016 |
pozycja: 22 wynik: 42,450
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) 100 m |
14:30 - 14:55 17.08.2016 |
18. miejsce - 10,88 - 888 pkt
|
lekkoatletyka › rzut młotem (m) eliminacje |
14:40 - 15:36 17.08.2016 |
pozycja: 17 wynik: 72,00 m
|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) eliminacje |
14:51 - 15:12 17.08.2016 |
2. miejsce w serii - 1.52,193 - awans do półfinału
|
zapasy › wolne › 75 kg (k) kwalifikacje |
15:00 - 15:30 17.08.2016 |
przegrana z B. Tosun (TUR) 0:6
pozycja: 17 wynik:
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) skok w dal |
15:35 - 16:39 17.08.2016 |
30. miejsce - 6,73 m - po 2 konkurencjach: 29. miejsce - 1638 pkt
|
kajakarstwo › sprint › K-1 500 m (k) półfinały |
15:48 - 16:02 17.08.2016 |
5. miejsce w serii - 1.59,458 - awans do finału B
|
lekkoatletyka › 800 m (k) I runda |
15:55 - 16:37 17.08.2016 |
1. miejsce w serii - 2.00,42 - awans do półfinału
1. miejsce w serii - 2.01,58 - awans do półfinału
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) 1/8 finału |
16:00 - 16:30 17.08.2016 |
wygrana z M. M. Genesis (NGR) 4:0 - awans do ćwierćfinału
|
lekkoatletyka › rzut młotem (m) eliminacje |
16:05 - 17:01 17.08.2016 |
1. miejsce - 77,64 m - awans do finału
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) 1/4 finału |
16:45 - 17:00 17.08.2016 |
przegrana z M. Stadnik (AZE) 0:10
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) pchnięcie kulą |
17:15 - 18:03 17.08.2016 |
16. miejsce - 14,17 m - klasyfikacja po 3 konkurencjach: 25. miejsce - 2377 pkt
|
piłka siatkowa › zespół (m) ćwierćfinał |
19:00 - 22:00 17.08.2016 |
Bednorz Bartosz
Buszek Rafał Drzyzga Fabian Kłos Karol Konarski Dawid Kubiak Michał Kurek Bartosz Łomacz Grzegorz Mika Mateusz Nowakowski Piotr Zatorski Paweł Bieniek Mateusz
przegrana z USA 0:3 (-23, -22, -20)
pozycja: 5 wynik:
|
zapasy › wolne › 48 kg (k) repasaż |
21:45 - 21:55 17.08.2016 |
przegrana z P. A. Bermudez (ARG) 3:6
pozycja: 7 wynik:
|
lekkoatletyka › 10-bój (m) skok wzwyż |
22:45 17.08 - 01:21 18.08.2016 |
14. miejsce - 2,01 m - klasyfikacja po 4 konkurencjach: 22. miejsce - 3190 pkt
|