SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
wioślarstwo › jedynka (m) eliminacje |
13:30 - 14:30 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (ogólnie 9. miejsce) - 7.12,43 - awans do 1/4 finału
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) eliminacje |
16:00 - 16:30 06.08.2016 |
1. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 7.16,16 - awans do półfinału
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) eliminacje |
17:30 - 17:50 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (ogólnie 3. miejsce) - 5.51,28 - awans do finału
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) eliminacje |
17:50 - 18:10 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 6.33,43 - awans do repasaży
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) repasaż |
13:40 - 13:50 08.08.2016 |
2. miejsce w serii - 6.25,49 - awans do finału A
|
wioślarstwo › ósemka (m) eliminacje |
14:20 - 14:30 08.08.2016 |
Brzeziński Marcin
Burda Mikołaj Schodowski Zbigniew Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Fuchs Robert Wilangowski Mateusz Trojanowski Daniel
3. miejsce w serii - 5.42,32 - awans do repasażu
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (k) eliminacje |
16:40 - 16:50 08.08.2016 |
2. miejsce w serii - 7.05,02 - awans do 1/2 finału
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (m) eliminacje |
17:10 - 17:20 08.08.2016 |
2. miejsce w serii - 6.27,70 - awans do 1/2 finału
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) eliminacje |
17:50 - 18:00 08.08.2016 |
3. miejsce w serii - 7.12,82 - awans do 1/2 finału
|
wioślarstwo › jedynka (m) ćwierćfinały |
13:30 - 14:10 09.08.2016 |
3. miejsce w serii - 6.53,52 - awans do 1/2 finału
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) półfinały |
15:10 - 15:30 09.08.2016 |
1. miejsce w serii - 6.50,63 - awans do finału
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) półfinał |
13:40 - 13:50 11.08.2016 |
5. miejsce - 7.39,12 - awans do finału B
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (k) półfinał |
13:50 - 14:00 11.08.2016 |
5. miejsce - 7.22,06 - awans do finału B
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (m) półfinał |
14:10 - 14:20 11.08.2016 |
3. miejsce - 6.40,23 - awans do finału A
|
wioślarstwo › ósemka (m) repasaż |
15:00 - 15:10 11.08.2016 |
Brzeziński Marcin
Burda Mikołaj Schodowski Zbigniew Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Fuchs Robert Wilangowski Mateusz Trojanowski Daniel
4. miejsce - 5.59,22 - awans do finału A
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) finał A |
15:12 - 15:24 11.08.2016 |
pozycja: 4 wynik: 6.12,09
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) finał A |
15:24 - 15:34 11.08.2016 |
pozycja: 3 wynik: 6.50,86
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) finał A |
16:04 - 16:24 11.08.2016 |
pozycja: 1 wynik: 7.40,10
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (k) finał B |
14:10 - 14:20 12.08.2016 |
1. miejsce w finale B
pozycja: 7 wynik: 7.24,34
|
wioślarstwo › dwójka bez ster (k) finał B |
14:30 - 14:40 12.08.2016 |
4. miejsce w finale B
pozycja: 10 wynik: 7.21,53
|
wioślarstwo › jedynka (m) półfinał |
14:50 - 15:00 12.08.2016 |
6. miejsce - 7.15,61 - awans do finału B
|
wioślarstwo › dwójka podw.wl (m) finał A |
15:44 - 16:04 12.08.2016 |
pozycja: 6 wynik: 6.42,00
|
wioślarstwo › jedynka (m) finał B |
14:30 - 14:40 13.08.2016 |
1. miejsce w finale B
pozycja: 7 wynik: 6.47,95
|
wioślarstwo › ósemka (m) finał A |
16:00 - 16:10 13.08.2016 |