Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Daria Abramowicz
Wsparcie mentalne zawodników podczas BPS i w trakcie igrzysk olimpijskich. Cz. I
Czy wiecie że...
Kiedy przygotowujemy się do igrzysk olimpijskich z perspektywy psychologii w sporcie, czyli budowania zasobów potrzebnych do maksymalizowania potencjału w warunkach rywalizacji sportowej, bardzo mocno podkreślamy, że jest to bardzo specyficzny moment w życiu sportowca.
Zobacz archiwalne artykuły
Trzy kwalifikacje olimpijskie w boksie
Tenisistki stołowe na igrzyskach w Paryżu
Halowe mistrzostwa świata w Glasgow – dwa medale dla Polski
Maciej Kowalewicz z kolejną kwalifikacją dla strzelców
Archiwalne aktualności
Trzy kwalifikacje olimpijskie w boksie
Aneta Rygielska (kat. 66 kg), Elżbieta Wójcik (kat. 75 kg), Julia Szeremeta (kat. 57 kg) wywalczyły kwalifikacje do pięściarskiego turnieju
Tenisistki stołowe na igrzyskach w Paryżu
Dzięki wysokiej pozycji w światowym rankingu (12. miejsce) kobieca reprezentacja w tenisie stołowym wywalczyła awans na igrzyska olimpijskie w
Halowe mistrzostwa świata w Glasgow – dwa medale dla Polski
Ewa Swoboda zdobyła srebrny medal w biegu na 60 m, a Pia Skrzyszowska brązowy w biegu na 60 m przez płotki podczas halowych mistrzostw świata w
Maciej Kowalewicz z kolejną kwalifikacją dla strzelców
W węgierskiej miejscowości Gyor odbyły mistrzostwa Europy w strzelectwie sportowym (karabin i pistolet pneumatyczny). Mimo czwartego miejsca
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie
Zobacz galerie
Galerie
Konferencja trenerów szkolenia olimpijskiego ...
MMŚ koszykówka 3x3 Lublin
Turniej kwalifikacyjny do IO w Paryżu
Mistrzostwa świata w wioślarstwie
Piłka ręczna. Zgrupowanie Kadry U-20 kobiet.
Igrzyska Europejskie. BMX. Krzeszowice 21-22.06.
Strefa kibica
Zdobyte kwalifikacje
Wyniki sportowe
Kalendarz zawodów
Lista zawodników
więcej
Pia Skrzyszowska
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Warszawa
Team100
Jakub Majerski
pływanie
Klub: AZS AWF Katowice
Team100
Klaudia Zwolińska
kajakarstwo › slalom
Klub: Start Nowy Sącz
Team100
Anna Puławska
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS AWF Gorzów Wielkopolski
Justyna Iskrzycka
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS-AWF Katowice
Natalia Kaczmarek
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Wrocław
Team100
Aleksandra Mirosław
alpinizm › wspinaczka
Klub: KW Kotłownia
Team100
Kacper Stokowski
pływanie
Klub: AZS UMCS Lublin
Team100
Beata Pacut
judo
Klub: Czarni Bytom
Team100
Katarzyna Zdziebło
lekkoatletyka
Klub: Stal Mielec
Team100
Adrianna Sułek
lekkoatletyka
Klub: KS Brda Bydgoszcz
Team100
Monika Skinder
narciarstwo › biegi narciarskie
Klub: MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
Team100
Katarzyna Niewiadoma
kolarstwo › szosa
Klub: zagraniczny
Team100
Dorota Borowska
kajakarstwo › sprint
Klub: MOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
Kajetan Duszyński
lekkoatletyka
Klub: AZS Łódź
Team100
Patryk Dobek
lekkoatletyka
Klub: MKL Szczecin
Team100
Dariusz Kowaluk
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Warszawa
Team100
Marcin Zawół
biathlon
Klub: MKS Karkonosze Jelenia Góra
Team100
Andrzej Stękała
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: AZS Zakopane
Team100
Daria Pikulik
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
Julia Kowalczyk
judo
Klub: Polonia Rybnik
Team100
Łukasz Gutkowski
pięciobój nowoczesny
Klub: SPP CWKS Legia Warszawa
Team100
Natalia Maliszewska
łyżwiarstwo › short track
Klub: Juvenia Białystok
Team100
Olga Michałkiewicz
wioślarstwo
Klub: AZS-AWF Gorzów Wielkopolski
Team100
Maria Wierzbowska
wioślarstwo
Klub: RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz
Team100
Bartosz Piszczorowicz
pływanie
Klub: AZS UMCS Lublin
Jakub Kraska
pływanie
Klub: AZS Łódź
Team100
Magdalena Kwaśna
żeglarstwo
Klub: CHKŻ Charzykowy
Team100
Aleksandra Melzacka
żeglarstwo
Klub: YKP Gdynia
Team100
Konrad Bukowiecki
lekkoatletyka
Klub: AZS-UWM Olsztyn
Team100
Jakub Kowalewski
saneczkarstwo
Klub: Śnieżka Karpacz
Team100
Klemens Murańka
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: Wisła Zakopane
Team100
Patryk Rajkowski
kolarstwo › tor
Klub: UKS Limaro Kórnik
Team100
Elżbieta Wójcik
boks
Klub: Klub Bokserski Karlino
Aleksandra Jarecka
szermierka
Klub: AZS AWF Kraków
Team100
‹
›