• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
curling › mikst
sesja 1 
01:05 - 03:00 08.02.2018
curling › mikst
sesja 2 
12:05 - 14:00 08.02.2018
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
kwalifikacje 
13:30 - 14:35 08.02.2018
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie

Lista zawodników   więcej
zapasy › wolne
Klub: Grunwald Poznań
Team100
/files/player/wolczynska_aleksandra.jpg
22 lata
zapasy › wolne
Klub: Stal Rzeszów
Team100
/files/player/kamil_kosciolek.jpg
23 lata
zapasy › wolne
Klub: Slavia Ruda Śląska
Team100
/files/player/
22 lata
łyżwiarstwo › short track
Klub: Juvenia Białystok
Team100
/files/player/maliszewska_natalia.jpg
24 lata
zapasy › wolne
Klub: Unia Racibórz
Team100
/files/player/agata_walerzak.jpg
22 lata
żeglarstwo
Klub: MOS Iława
Team100
/files/player/golebiowska_wiktoria.jpg
19 lat
lekkoatletyka
Klub: KL Bałtyk Koszalin
stypendyści
/files/player/holub_malgorzata.jpg
27 lat
pływanie
Klub: AZS UMCS TPS Lublin
stypendyści
/files/player/czerniak_konrad2.jpg
30 lat
łucznictwo
Klub: Łucznik Żywiec
Team100
/files/player/zyzanska_sylwia.jpg
22 lata
podnoszenie ciężarów
Klub: Tytan Oława
Team100
/files/player/kingakaczmarczyk.png
22 lata
pływanie
Klub: AZS UMCS Lublin
/files/player/holub_jan.jpg
23 lata
lekkoatletyka
Klub: AZS UMCS Lublin
stypendyści
/files/player/guba_paulina.jpg
28 lat
pięciobój nowoczesny
Klub: SPP CWKS Legia Warszawa
stypendyści
/files/player/nowacka_oktawia.jpg
28 lat
judo
Klub: Czarni Bytom
Team100
/files/player/beata_pacut.jpg
24 lata
pięciobój nowoczesny
Klub: SPP CWKS Legia Warszawa
Team100
/files/player/daniel_lawrynowicz.jpg
22 lata
pływanie
Klub: UKS GOS Raszyn
Team100
/files/player/polanskagnie.jpg
19 lat
lekkoatletyka
Klub: KS Podlasie Białystok
/files/player/nowicki_wojciech.jpg
30 lat
judo
Klub: Kejza Team Rybnik
Team100
/files/player/kuczera_piotr.jpg
24 lata
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Katowice
stypendyści
/files/player/swiety_justyna_2.jpg
27 lat
lekkoatletyka
Klub: UKS Barnim Goleniów
Team100
/files/player/rozmys_michal.jpg
24 lata
pływanie
Klub: AZS-AWF Warszawa
stypendyści
/files/player/kawecki_radek.jpg
28 lat
pływanie
Klub: Warta Poznań
stypendyści
/files/player/majchrzak_kacper.jpg
27 lat
kolarstwo › tor
Klub: UKS Mróz Jedynka Kórnik
Team100
/files/player/rajkowski_patryk.jpg
23 lata
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
/files/player/sibiak_nikola.jpg
19 lat
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
Team100
/files/player/bartosz_rudyk_3.jpg
21 lat