• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
curling › mikst
sesja 1 
01:05 - 03:00 08.02.2018
curling › mikst
sesja 2 
12:05 - 14:00 08.02.2018
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
kwalifikacje 
13:30 - 14:35 08.02.2018
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang

Lista zawodników   więcej
szermierka
Klub: Szpada Wrocław
Team100
/files/player/zawodnik_918_187x220.jpg
23 lata
szermierka
Klub: UKS Żoliborz Warszawa
/files/player/nelip_ewa.jpg
29 lat
szermierka
Klub: TS Wisła Kraków
/files/player/knapik-miazga_renata.jpg
30 lat
szermierka
Klub: TMS Sosnowiec
/files/player/puda_marta.jpg
27 lat
szermierka
Klub: KU AZS-UAM Poznań
Team100
/files/player/julia_walczyk.jpg
21 lat
szermierka
Klub: AZS-AWF Warszawa
/files/player/malgorzata_kozaczuk.jpg
30 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: MOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
Team100
/files/player/borowska.jpg
22 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: Stomil Poznań
/files/player/slominski_vincent.jpg
26 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS AWF Gorzów Wielkopolski
/files/player/karolina_naja.jpg
28 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: UKS Dojlidy Białystok
/files/player/rosolski_rafal_1.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: AZS-AWF Gorzów
Team100
/files/player/anna_pulawska.jpg
22 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
Team100
/files/player/dominika_wlodarczyk.jpg
23 lata
kajakarstwo › sprint
Klub: KTW Kalisz
/files/player/kolo.jpg
20 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: OKSW Olsztyn
/files/player/kaminski_mateusz.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: Posnania Poznań
/files/player/stabno_bartosz.jpg
27 lat
kajakarstwo › sprint
Klub: KTW Kalisz
/files/player/walczykiewicz_marta.jpg
31 lat
żeglarstwo
Klub: GKŻ Gdańsk
/files/player/piotr_kula_pzz_2017.jpg
31 lat
żeglarstwo
Klub: CHKŻ Chojnice
/files/player/mrozek-gliszczynska_irmina.jpg
26 lat
kolarstwo › tor
Klub: KK Tarnovia Tarnowo Podgórne
/files/player/jula.jpg
21 lat
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
/files/player/marlena5.png
21 lat
lekkoatletyka
Klub: AZS AWF Katowice
/files/player/swiety_justyna_2.jpg
26 lat
lekkoatletyka
Klub: OSOT Szczecin
/files/player/lisek_piotr.jpg
26 lat
lekkoatletyka
Klub: RKS Łódź
/files/player/kszczot.jpg
29 lat
lekkoatletyka
Klub: Śląsk Wrocław
/files/player/jakub_krzewina.jpg
29 lat
lekkoatletyka
Klub: Śląsk Wrocław
/files/player/krawczuk_lukasz.jpg
29 lat