wpisów na stronie 25 lub 50
Zawodnicy

Lp. Nazwisko / Imię Rok urodzenia Konkurencje Klub
pływanie
1 1996 100 m st. dowolny
200 m st. dowolny
Warta Poznań
2 1999 100 m st. dowolny
400 m st. dowolny
AZS UMCS Lublin
3 1998 100 m st. dowolny jun.
100 m st. dowolny
Kormoran Olsztyn
4 1999 100 m st. dowolny
4x200 m st. dowolny
Legia Warszawa
5 1994 50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Dziewiątka Dzierżoniów
6 1997 4x100 m st. zmienny
100 m st. dowolny
MKP Szczecin
7 1998 200 m st. dowolny
100 m st. dowolny
Delfin Gdynia
8 1996 100 m st. klasyczny
100 m st. dowolny
Śląsk Wrocław
9 1992 4x200 m st. dowolny
4x100 m st. dowolny
100 m st. dowolny jun.
50 m st. motylkowy
100 m st. dow. (25m)
4x100 m st. dowolny jun.
50 m st. dowolny jun.
200 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
100 m st. dowolny
50 m st. dowolny
200 m st. dow. (25m)
200 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny
Warta Poznań
10 1987 4x100 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
50 m st. mot. (25m)
4x100 m st. dowolny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
50 m st. klasyczny jun.
50 m st. grzb. (25 m)
200 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
200 m st. zmienny
200 m st. zmienny
100 m st. zm. (25 m)
4x100 m st. zmienny
200 m st. zm. (25m)
50 m st. motylkowy jun.
50 m st. grzbietowy
50 m st. motylkowy
100 m st. dowolny (25m)
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy
AZS UŁ Łódź
11 1990 4x100 m st. dowolny
50 m st. motylkowy
100 m st. motylkowy 25m
100 m st. motylkowy 25m
50 m st. mot. (25m)
4x50 m st. zm. (25m)
4x100 m st. zmienny
50 m st. dow. (25m)
50 m st. dowolny
100 m st. motylkowy
100 m st. dowolny
Warta Poznań
12 1992 4x100 m st. dowolny
200 m st. zm. (25m)
400 m st. zmienny
200 m st. grzb. (25m)
400 m st. zm. (25m)
200 m st. zmienny
4x100 m st. zmienny
50 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
100 m st. zm. (25 m)
100 m st. dowolny
4x100 m st. zmienny jun.
100 m st. grzbietowy
200 m st. motylkowy
50 m st. grzb. (25 m)
100 m st. grzbiet. 25m
200 m st. mot. (25m)
200 m st. grzbietowy
100 m st. grzbietowy jun.
MKS Juvenia Wrocław
13 1989 100 m st. motylkowy
50 m st. motylkowy
50 m st. dowolny
100 m st. dowolny
AZS UMCS TPS Lublin
14 2000 100 m st. dowolny jun.
200 m st. dowolny jun.
Śląsk Wrocław
15 2001 200 m st. zmienny jun.
100 m st. dowolny jun.
Śląsk Wrocław
16 1997 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
Legia Warszawa
17 1998 100 m st. grzbietowy
200 m st. grzbietowy
TP Zielona Góra
18 1996 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
KU AZS AGH Kraków
19 1994 100 m st. grzbietowy
50 m st. grzbietowy
AZS-AWF Katowice
20 1995 4x100 m st. dowolny
100 m st. grzbietowy
AZS AWF Katowice
21 1995 100 m st. klasyczny
200 m st. klasyczny
AZS UMCS Lublin
22 1996 200 m st. klasyczny
100 m st. klasyczny
Warta Poznań
23 1995 100 m st. klasyczny AZS AWF Katowice
24 1996 100 m st. klasyczny
200 m st. klasyczny
AZS AWF Katowice
25 1997 100 m st. klasyczny
50 m st. klasyczny
MKS Juvenia Wrocław
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang