Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 żeglarstwo
ME Kl. Laser Porto 18-28.05.2019 ---
2 boks
ME kadetów Galati City 22-02.06.2019 ---
3 piłka nożna
ME U-20 mężczyzn Łódź Lublin 23-16.06.2019 ---
4 szermierka
ME młodzeżowców Plovdiv 27-06.06.2019 ---
5 kajakarstwo › slalom
ME Pau 30-02.06.2019 ---
6 wioślarstwo
ME Lucerna 31-02.06.2019 ---
7 podnoszenie ciężarów
MŚ Juniorów U-20 Suuva 01-06.06.2019 ---
8 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME juniorów Pontevedra 02-09.06.2019 ---
9 pięciobój nowoczesny
ME młodzieżowe U-22 Drzonków 03-10.06.2019 ---
10 piłka nożna
MŚ seniorek do ustalenia 07-07.07.2019 ---
11 pięciobój nowoczesny
ME juniorów U-19 i juniorów mł. U-17 Kowno 09-17.06.2019 ---
12 łucznictwo
MŚ Seniorów Hertogenbosch 10-16.06.2019 ---
13 piłka siatkowa
ME juniorka młodsza Baden 12-17.06.2019 ---
14 piłka siatkowa › plażowa
MŚ młodzieżowiec Udonthani 16-24.06.2019 ---
15 piłka nożna
ME u-21 do ustalenia 16-30.06.2019 ---
16 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME kadetów Faenza 16-23.06.2019 ---
17 koszykówka
MŚ seniorów 3x3 Amsterdam 18-23.06.2019 ---
18 boks
ME IE Mińsk 18-01.07.2019 ---
19 szermierka
ME Duseldorf 18-22.06.2019 ---
20 judo
ME Mistrzostwa Europy Mińsk 22-24.06.2019 strona zawodów
21 piłka siatkowa › plażowa
ME juniorzy Goteborg 24-30.06.2019 ---
22 badminton
ME Igrzyska Europejskie Minsk 24-30.06.2019 ---
23 kolarstwo › tor
. Igrzyska Europejskie Mińsk 25-30.06.2019 ---
24 judo
ME Drużynowe Mistrzostwa Europy Mińsk 25-25.06.2019 strona zawodów
25 kajakarstwo › sprint
ME II Igrzyska Europejskie Mińsk 25-27.06.2019 ---
26 judo
ME Mistrzostwa Europy Juniorów Warszawa 27-30.06.2019 strona zawodów
27 piłka siatkowa › plażowa
MŚ seniorzy Hamburg 28-07.07.2019 ---
28 strzelectwo sportowe
MŚ seniorów (rzutki) Lonato 30-10.07.2019 ---
29 strzelectwo sportowe
MŚ Juniorów (rzutki) Lonato 30-10.07.2019 ---
30 baseball
ME kobiet - softball Żory 30-06.07.2019 ---
31 pływanie
ME Mistrzostwa Europy Juniorów Kazań 03-07.07.2019 strona zawodów
32 hokej na trawie
ME kobiety U-16 Wałcz 03-06.07.2019 ---
33 hokej na trawie
ME mężczyzn U-16 Wałcz 03-06.07.2019 ---
34 kajakarstwo › slalom
ME juniorów i młodzieżowców U-23 Liptowski Mikulasz 04-07.07.2019 ---
35 koszykówka
ME U-18 kobiet Sarajewo 06-15.07.2019 ---
36 piłka siatkowa
MŚ juniorek do ustalenia 07-21.07.2019 ---
37 podnoszenie ciężarów
ME Juniorów U-20 Kiszyniów 07-15.07.2019 ---
38 pięciobój nowoczesny
MŚ młodzieżowe U-22 Drzonków 07-15.07.2019 ---
39 piłka siatkowa › plażowa
ME młodzieżowe Antalya 08-15.07.2019 ---
40 jeździectwo › skoki
ME skoki - mł,jun,kad. Zuidwole 09-14.07.2019 ---
41 lekkoatletyka
ME Mistrzostwa Europy U'23 Gavle 11-14.07.2019 strona zawodów
42 koszykówka
ME U-20 mężczyzn Tel Aviv 11-22.07.2019 ---
43 jeździectwo › WKKW
ME WKKW - mł, jun Maarsbergen 11-14.07.2019 ---
44 tenis stołowy
ME Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Ostrawa 12-21.07.2019 strona zawodów
45 kajakarstwo › sprint
ME juniorów i młodzieżowców U-23 Racice 12-14.07.2019 ---
46 hokej na trawie
ME mężczyźni U-21 Walencja 12-22.07.2019 ---
47 piłka siatkowa
MŚ juniorów Manama 16-28.07.2019 ---
48 kajakarstwo › slalom
MŚ juniorów i młodzieżowców U-23 Kraków 16-21.07.2019 ---
49 szermierka
MŚ Budapeszt 16-22.07.2019 ---
50 baseball
ME U-15 Nettuno 16-20.07.2019 ---
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pyeongczang