Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 koszykówka
ME U-18 3x3 k+m Tbilisi 05-09.10.2019 ---
2 piłka siatkowa
ME Amsterdam 12-29.09.2019 ---
3 strzelectwo sportowe
ME juniorów (broń kulowa) Bolonia 12-23.09.2019 ---
4 gimnastyka › artystyczna
MŚ Gim artystyczna Baku 13-23.09.2019 ---
5 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ Nur-Sułtan 15-22.09.2019 ---
6 podnoszenie ciężarów
MŚ Pattaya 16-25.09.2019 ---
7 wrotkarstwo › deskorolka
MŚ Street Sao Paulo 16-23.09.2019 ---
8 żeglarstwo
MŚ młodzieżowe RS:X Torbole 21-30.09.2019 ---
9 kolarstwo › szosa
MŚ YorkShire 22-29.09.2019 ---
10 żeglarstwo
MŚ RS:X Torbole 22-30.09.2019 ---
11 judo
MŚ U'18 Almaty 25-29.09.2019 strona zawodów
12 kajakarstwo › slalom
MŚ La Seu d'Urgell 25-29.09.2019 ---
13 strzelectwo sportowe
ME (broń kulowa) Bolonia 25-29.09.2019 ---
14 lekkoatletyka
MŚ Doha 28-06.10.2019 strona zawodów
15 taekwondo
ME kadetów Marina d'Or 01-03.10.2019 ---
16 alpinizm
ME Edynburg 02-08.10.2019 ---
17 boks
MŚ kobiet Ułan Ude 03-13.10.2019 ---
18 taekwondo
ME juniorów Marina d'Or 04-06.10.2019 ---
19 gimnastyka › sportowa
MŚ Gim sportowa Stuttgart 04-14.10.2019 ---
20 badminton
MŚ juniorów Kazań 07-13.10.2019 ---
21 kolarstwo › tor
ME Apeldoorn 14-20.10.2019 ---
22 alpinizm
ME Juniorów Voronezh 15-22.10.2019 ---
23 judo
MŚ U-21 Marrakech 16-19.10.2019 strona zawodów
24 podnoszenie ciężarów
ME U-20, U-23 Bukareszt 19-27.10.2019 ---
25 żeglarstwo
MŚ Laser młodzieżowcy Split 26-02.11.2019 ---
26 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ młodzieżowców Budapeszt 31-03.11.2019 ---
27 judo
ME U'23 Izhevsk 01-03.11.2019 strona zawodów
28 tenis
MŚ ATP Masters Londyn 10-17.11.2019 strona zawodów
29 tenis
MŚ Puchar Davisa Madyt 18-24.11.2019 strona zawodów
30 pięciobój nowoczesny
ME młodzieżowe U-24 Drzonków 19-26.11.2019 ---
31 gimnastyka › trampolina
MŚ Trampolina Tokio 25-04.12.2019 ---
32 alpinizm
. SQE (Special Qualifying Event) Tuluza 25-03.12.2019 ---
33 taekwondo
ME kategorie Ol. Dublin 28-01.12.2019 ---
34 żeglarstwo
MŚ 49er Auckland 29-11.12.2019 ---
35 żeglarstwo
MŚ Nacra 17 Auckland 29-09.12.2019 ---
36 piłka ręczna
MŚ Kumamoto 30-15.12.2019 strona zawodów
37 tenis stołowy
MŚ Juniorów Bendigo 02-09.12.2019 strona zawodów
38 pływanie
ME Glasgow 04-08.12.2019 strona zawodów
39 podnoszenie ciężarów
ME U-15, U-17 Ejlat 04-12.12.2019 ---
40 żeglarstwo
MŚ Finn Melbourne 13-21.12.2019 ---
41 kajakarstwo › sprint
. Zawody kwalifikacyjne do IO Racice 06-07.05.2020 ---
42 kajakarstwo › sprint
. Zawody kwalifikacyjne do IO Duisburg 23-25.05.2020 ---
< >

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie