Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
31 |
Niewiadoma Katarzyna Jasińska Małgorzata Plichta Anna Bujak Eugenia Pawłowska Katarzyna |
kolarstwo › szosa |
31.05.16 r | Ranking UCI | Krajowa | |
32 |
kolarstwo › szosa |
31.05.16 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
33 |
kolarstwo › szosa |
31.05.16 r | Ranking UCI | Krajowa | ||
34 |
piłka siatkowa › zespół |
. Turniej kwalifikacyjny do IO mężczyzn Tokio 28.05.16 r |
|
1 |
Krajowa | |
35 |
Włoszczowska Maja |
kolarstwo › górskie › cross country |
25.05.16 r | Ranking UCI | Krajowa | |
36 |
Solus-Miśkowicz Katarzyna |
kolarstwo › górskie › cross country |
25.05.16 r | Ranking ITU | Krajowa | |
37 |
Wierzbowska Anna Wierzbowska Maria |
wioślarstwo › dwójka bez ster |
. Regaty kwalifikacyjne do IO Lucerna 22.05.16 r |
|
4 |
Krajowa |
38 |
Burda Mikołaj Fuchs Robert Juszczak Piotr Szpakowski Michał Aranowski Krystian Wilangowski Mateusz Brzeziński Marcin Schodowski Zbigniew Trojanowski Daniel |
wioślarstwo › ósemka |
22.05.16 r |
|
2 |
Krajowa |
39 |
Wang Zengyi |
tenis stołowy › gra pojedyncza |
20.05.16 r | Ranking ITTI | Imienna | |
40 |
Grzybowska-Franc Katarzyna |
tenis stołowy › gra pojedyncza |
20.05.16 r | Ranking ITTI | Imienna | |
41 |
Dyjas Jakub |
tenis stołowy › gra pojedyncza |
20.05.16 r | Ranking ITTI | Imienna | |
42 |
Wang Zengyi Dyjas Jakub Górak Daniel |
tenis stołowy › drużyna |
20.05.16 r | Ranking ITTI | Krajowa | |
43 |
Li Qian Grzybowska-Franc Katarzyna Partyka Natalia |
tenis stołowy › drużyna |
20.05.16 r | Ranking ITTI | Krajowa | |
44 |
Jerzyk Agnieszka |
triathlon › indywidualnie |
15.05.16 r | Ranking ITU | Krajowa | |
45 |
Michalik Monika |
zapasy › wolne › 63 kg |
. Światowy turniej kwalifikacyjny do IO Stambuł 6.05.16 r |
|
1 |
Krajowa |
46 |
Matkowska Iwona |
zapasy › klasyczne › 48 kg |
6.05.16 r |
|
2 |
Krajowa |
47 |
Cwalina Adam Wacha Przemysław |
badminton › podwójna |
1.05.16 r | Ranking BWF | Imienna | |
48 |
Zięba-Kostiuczyk Nadieżda Mateusiak Robert |
badminton › mieszana |
1.05.16 r | Ranking BWF | Imienna | |
49 |
Dziółko Adrian |
badminton › pojedyncza |
1.05.16 r | Ranking BWF | Imienna | |
50 |
Baran Robert |
zapasy › wolne › 125 kg |
. Światowy turniej kwalifikacyjny do IO Ułan Bator 22.04.16 r |
|
3 |
Krajowa |
51 |
Baranowski Zbigniew |
zapasy › wolne › 86 kg |
22.04.16 r |
|
3 |
Krajowa |
52 |
Jurkowska-Kowalska Katarzyna |
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. |
. Test Event Rio de Janeiro 17.04.16 r |
|
32 |
Krajowa |
53 |
Łochowska Joanna Mierzejewska Aleksandra Piechowiak Patrycja Kraska Katarzyna Wiejak Małgorzata |
podnoszenie ciężarów |
16.04.16 r | klasyfikacja olimpijska ME | Krajowa | |
54 |
Gadzhiev Magomedmurad |
zapasy › wolne › 65 kg |
. Europejski turniej kwalifikacyjny do IO Zrenjanin 15.04.16 r |
|
1 |
Imienna |
55 |
Krawczyk Katarzyna |
zapasy › wolne › 53 kg |
15.04.16 r |
|
1 |
Krajowa |
56 |
Wieszczek-Kordus Agnieszka |
zapasy › wolne › 69 kg |
15.04.16 r |
|
1 |
Krajowa |
57 |
Baran Radosław |
zapasy › wolne › 97 kg |
15.04.16 r |
|
1 |
Krajowa |