Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień IX
Szymon Ziółkowski zajął 7. miejsce w finałowym konkursie rzutu młotem
2012-08-05 22:57:40
Usain Bolt nie zawiódł tysięcy swoich fanów. Zwyciężył w finale 100 m z czasem 9,63 s
2012-08-05 22:56:19
Anna Jesień zakwalifikowała się do półfinału biegu na 400 m ppł. Polka w swojej serii eliminacyjnej była 4.
2012-08-05 21:08:08
Znakomicie żeglowały w niedzielę Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar w klasie 470. Polki zajęły 7. i 2. miejsca i awansowały o 7 miejsc w klasyfikacji generalnej (na 12. miejsce)
2012-08-05 19:14:35
Po wyścigach XII i XIII w żeglarskiej klasie 49-er Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński awansowali na 11. miejsce w klasyfikacji generalnej i mają realne szanse na awans do wyścigu medalowego
2012-08-05 17:35:18
Miarczyński w X wyścigu w kl. RS:X był 10. Przed wyścigiem winałowym ma 6 pkt straty do 3. miejsca. Drugie i pierwsze miejsca są praktycznie poza zasięgiem Polaka
2012-08-05 17:23:38
Przemysław Miarczyński zajął 13. lokatę w IX wyścigu w kl. RS:X co znacznie oddaliło Polaka od miejsca na podium IO
2012-08-05 15:38:11
Sędziowanie podczas walki Polki z 4-krotną mistrzynią świata było kontrowersyjne. Zwłaszcza w III rundzie, którą zdaniem arbitrów, Michalczuk przegrała 3:7
2012-08-05 15:33:21
Karolina MIchalczuk przegrała z Mary Kom (Indie) 14:19 w 1/16 finału w boksie w kat. 51 kg
2012-08-05 15:31:05
Polka, przy okazji, nie może przegrać o 2 miejsca z O. Masliwec (UKR), która traci do Klepackiej 3 pkt
2012-08-05 14:58:11
Do 2. w klasyfikacji gen. L. Korzis (ISR) i 3. T. Petai (FIN) Polka traci 3 pkt., a do 4. M. Delle (GER) 2 pkt. Oznacza to, że w wyścigu medalowym, aby zdobyć srebrny medal Klepacka musi wyprzedzić w/w żeglarki o 2 miejsca
2012-08-05 14:56:23
Zofia Klepacka w X wyścigu RS:X była 4. Polka przed wyścigiem medalowym zajmuje 5. miejsce.
2012-08-05 14:52:24
Karolina Jarzyńska zajęła 36. miejsce w biegu maratońskim w czasie 2:30.57
2012-08-05 14:47:00
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki (klasa Star) w wyścigu medalowym zajęli 9. miejsce i ukończyli udział w IO na miejscu 8.
2012-08-05 14:37:58
Zofia Klepacka w IX wyścigu w żeglarskiej klasie RS:X zajęła 4. miejsce. Polka traci do brązowego medalu 3 pkt