Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień XII
Pniżej oczekiwań wystartowało trzech polskich oszczepników. Żadnemu z nich nie udało się awansować do finału
2012-08-08 21:44:47
Bartman robi co może. Jest najskuteczniejszy z Polaków (w odróżnieniu od Bartosza Kurka). Przegrywamy 9:15
2012-08-08 21:40:19
Mylą się Polacy w ataku. Jest 11:7 do Rosji. Polacy wyglądają, jakby już grali bez wiary w sukces
2012-08-08 21:37:26
Sędzia główny myli się na naszą niekorzyść drugi raz w tym secie - Rosjanie prowadzą na przerwie technicznej 8:7
2012-08-08 21:34:50
Rosjanie grają rozluźnieni, łatwo odbierają zagrywkę i mijają nasz blok. Prowadzą 7:5
2012-08-08 21:32:50
Zaczął się III set meczu Polska - Rosja
2012-08-08 21:31:20
Rosja prowadzi po II setach z Polską 2:0 w meczu ćwierćfinałowym turnieju siatkarzy. Nasi rywale wygrali 25:23
2012-08-08 21:29:13
Kamil Kryński zajął 6. miejsce w swoim biegu półfinałowym z czasem 20,83 s
2012-08-08 21:20:45
Monika Michalik przegrała z Rosjanką Wołosową walkę o brązowy medal. Po III bezpunktowej rundzie Rosjanka wylosowała chwyt i wykorzystała akcję
2012-08-08 21:05:33
Polscy siatkarze w słabym stylu przegrali I seta 17:25 z Rosjanami w meczu o awans do półfinału
2012-08-08 20:56:02
Monika Michalik udanie przebrnęła repasaże i będzie walczyła o brązowym medal w zapasach
2012-08-08 20:15:09
Chinka Jing Ruixue awansując do finału zapaśniczego turnieju kobiet w kat. 63 kg otworzyła drogę do repasażu Monice Michalik