Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień XV
W klasyfikacji generalnej Staśkiewicz zajął 24. lokatę
2012-08-12 02:14:10
Nasz pięcioboista Szymon Staśkiewicz odrobił część strat także w kończącej rywalizację kombinacji (bieg+strzelanie) i uzyskał 18. czas
2012-08-11 20:18:44
Odległe miejsca zajęły polskie zawodniczki w chodzie na 20 km. Najlepsza z nich była Agnieszka Szwarnóg, która zajęła 22. miejsce
2012-08-11 19:56:21
Szymon Staśkiewicz znakomicie pokonała parcour w III konkurencji pięcioboju nowoczesnego. Polak zajął 4. miejsce i awansowała na 25. miejsce w klasyfikacji generalnej
2012-08-11 19:55:15
2012-08-11 19:55:14
Joanna Mitrosz zajęła 9. miejsce w finale wieloboju w gimnastyce artystycznej
2012-08-11 17:08:09
Paula Gorycka, która zastąpiła w ostatniej chwili kontuzjowaną Maję Włoszczowską, zajęła 22. miejsce ze stratą 8.26 min
2012-08-11 15:10:01
Aleksandra Dawidowicz zajęła 7. miejsce w wyścigu w kolarstwie górskim. Polka straciła 2.28 min do zwyciężczyni Julii Bresset z Francji
2012-08-11 15:07:12
Szymon Staśkiewicz w II konkurencji - pływaniu - zajął 30. lokatę
2012-08-11 15:02:14
Bardzo dobry występ Łukasza Nowaka w chodzie na 50 km. 23-letni Polak zajął 9. miejsce. Rafał Sikora był 18., a Rafał Fedaczyński nie ukończył zawodów
2012-08-11 13:50:43
Szymon Staśkiewicz nie rozpoczął dobrze startu w zawodach w pięcioboju nowoczesnym. W szermierce Polak wygrał 12 walk i przegrał 19. To daje mu dopiero 32. miejsce
2012-08-11 12:23:22
Nie doczekaliśmy się drugiego medalu w kajakarstwie. Marta Walczykiewicz, mimo znakomitego wyjścia ze startu, zajęła dopiero 5. miejsce w konkurencji K-1 200 m
2012-08-11 11:25:12
Piotr Siemionowski nie odniósł sukcesu także w finale B. Polak był dopiero 6., czy 14. w ogólnej klasyfikacji w konkurencji K-1 200 m