Relacja na żywo

Dziś rozpoczęcie igrzysk
Nasza jedyna pięściarka w turnieju olimpijskim Karolina Michalczuk wylosowała jako 1. przeciwniczkę Mary Kom z Indii - 5-krotną mistrzynię świata
2012-07-27 21:13:19
W 1/32 Polka zmierzy się z Chinką Jing Xu (27. w kwalifikacjach)
2012-07-27 16:43:44
Polska łuczniczka Natalia Leśniak zajęła w kwalifikacjach do 1/32 finału IO w Londynie 38. miejsce z wynikiem 639 pkt (rekord życiowy)
2012-07-27 16:42:40
Natalia Leśniak zajmuje 23. miejsce po pierwszych 6 rundach kwalifikacji łuczniczek do turnieju olimpijskiego
2012-07-27 15:47:20
Trzy pierwsze miejsca zajęli Koreańczycy. Najlepszy z nich, Dong Hyun Im, ustanowił rekord świata - 699 pkt
2012-07-27 13:23:35
Dobrowolski poprawił w kwalifikacjach rekord Polski wynikiem 672 pkt.
2012-07-27 13:21:21
Nasz łucznik w 1/32 finału zmierzy się z Brazylijczykiem Danielem Xavierem Rezende, który zajął dziś 51. miejsce
2012-07-27 12:34:24
Dobry występ Rafała Dobrowolskiego w rundzie kwalifikacyjnej łuczników. Polak zajął 14. miejsce - w I rundzie był 32., a w II - 9
2012-07-27 12:18:54
Natalia Leśniak na torze łuczniczym w Londynie pojawi się o godz. 14
2012-07-27 12:10:45
Nasz łucznik zaczął rywalizację w rundzie kwalifikacyjnej, która wyłoni pary 1/32 finału, o 10 rano
2012-07-27 12:09:38
Rafał Dobrowolski i Natalia Leśniak zainaugurowali starty reprezentantów Polski w igrzyskach w Londynie