Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień III
Polacy awansowali z ostatniego na drugie miejsce w grupie eliminacyjnej
2012-07-30 23:09:50
Sensacja w turnieju piłkarzy plażowych! Grzegorz Fijałek i Mariusz Prudel pokonali w dwóch setach głównych faworytów do złotego medalu Amerykanów Gibb/Rosenthal w dwóch setach
2012-07-30 23:09:18
Kamila Augustyn poniosła drugą porażkę w singlowym turnieju badmintonistek. Polka przegrała w poniedziałek z Dunką Tine Baum
2012-07-30 23:02:58
Po drugiej konkurencji we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego - crossie - Paweł Spisak awansował na 41. miejsce
2012-07-30 22:59:08
W trzecim dniu IO doczekaliśmy się dobrego występu pływaka. Paweł KOrzeniowski awansował do jutrzejszego finału 200 m st. motylkowym z 7. czasem
2012-07-30 22:56:14
W momencie przerwania stan spotkania z Tajami Isara/Jongjit wynosił 21:14, 13:21, 16:17
2012-07-30 18:38:39
Adam Cwalina i Michał Łogosz przegrali walkowerem drugi mecz fazy grupowej badmintonowego debla ze względu na kontuzję drugiego z reprezentantów Polski
2012-07-30 18:36:47
Mateusz Kusznierewicz i Donimik Życki po czterech wyścigach spadli na 8. miejsce w klasyfikacji generalnej żeglarskiej klasy Star
2012-07-30 18:25:51
Polskie pingpongistki wystąpią w igrzyskach jeszcze w turnieju drużynowym
2012-07-30 18:24:36
Li Qian podzieliła los pozostałych naszych przedstawicieli tenisa stołowego i odpadła w IV rundzie turnieju olimpijskiego
2012-07-30 18:16:48
Polacy po dwóch przejazdach (w II mieli 3. czas) uplasowali się na 5. miejscu
2012-07-30 17:17:50
Marcin Pochwała i Piotr Szczepański dobrym drugim przejazdem w eliminacjach C-2 w kajakarstwie górskim zapewnili sobie awans do półfinału
2012-07-30 17:11:34
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli 12. miejsce w III wyścigu żeglarskiej klasy Star
2012-07-30 16:42:44
Kajakarka górska Natalia Pacierpnik zajęła 11. miejsce w I przejeździe eliminacyjnym w walce o awans do półfinału
2012-07-30 16:40:17
Nie doszło do niespodzianki na kortach Wimbledonu. Urszula Radwańska przegrała z Sereną Williams 2:6, 3:6
2012-07-30 16:06:07
Urszula Radwańska przegrała I seta 2:6 z Amerykanką Sereną Williams w II rundzie olimpijskiego turnieju tenisistek
2012-07-30 15:27:01
Piotr Szczepański i Marcin Pochwała po 1. przejeździe C-2 w kajakarskim slalomie zajmują 7. miejsce. Do półfinału awansuje 12 łódek
2012-07-30 15:12:36
Paweł Kołodziński i Łukasz Przybytek po dwóch wyścigach rywalizacji w żeglarskiej klasie 49er zajmują 15. lokatę
2012-07-30 14:50:57
Szpadzistka Magdalena Piekarska jako piąta przedstawicielka polskiej szermierki odpadła w 1/16 finału. Polka przegrała ze Szwajcarką Tiffany Geroudet 14:15