Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień IV
Rozlosowane zostały pary tenisowych mikstów. Agnieszka Radwańska i Marcin Matkowski zmierzą się w środę z Australijczykami Lleytonem Hewittem i Samanthą Stosur
2012-08-01 00:34:03
Otylia Jędrzejczak zakończyła półfinał 200 m st. motylkowym na 16 miejscu z czasem 2:13.09
2012-07-31 21:11:29
Paweł Korzeniowski zajął 7 miejsce w finale 200 m st. motylkowym z czasem 1:55.08
2012-07-31 20:59:35
Konrad Czerniak nie dostał się do finału w pływaniu na 100 m st. dowolnym. Zajął 9 miejsce z czasem 48.44
2012-07-31 20:50:01
Kolejny tego dnia dobry występ Rafała Dobrowolskiego. Polski łucznik awansował do 1/8 finału pokonując Hindusa Rahula Banerjee 7:3
2012-07-31 17:12:14
Zofia Noceti-Klepacka zajęła 2. miejsce w II wyścigu żeglarskiej klasy RS:X
2012-07-31 16:36:44
Rafał Dobrowolski wygrał z Brazylijczykiem Danielem Rezende łuczniczy pojedynek w 1/32 finału
2012-07-31 16:31:31
Kacper Ziemiński zajął 8. miejsce w w swoim pierwszym wtorkowym starcie w żeglarskiej klasie Laser
2012-07-31 16:26:54
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli 4. miejsce w drugim dzisiejszym wyścigu w klasie Star (6. w ogóle). Polacy prowadzili jeszcze po 3/4 dystansu
2012-07-31 16:16:14
Grzegorz Kiljanek zajął 9. miejsce w slalomie kajakarskim, w konkurencji C-1. Polak nie awansował do 8-osobowego finału
2012-07-31 16:03:42
Rywalizację w klasie RS:X kobiet rozpoczęła Zofia Noceti-Klepacka. Polka w I wyścigu zajęła 5. miejsce
2012-07-31 15:43:43
Oba wyścigi wygrał Holender Dorian van Rijsselberge i on jest w tym momencie liderem w zawodach
2012-07-31 14:52:45
TYMCZASEM W WEYMOUTH Przemysław Miarczyński przypływa na metę ponownie na drugim miejscu w żeglarskiej klasie RS:X