Krzysztof Zwarycz zajął 7. miejsce w podnoszeniu ciężarów w kategorii 77 kg
2012-08-01 23:24:11
Pływak Radosław Kawęcki awansował z 5. czasem do finału 200 m st. grzbietowym
2012-08-01 23:23:26
Agnieszka Radwańska i Marcin Matkowski odpadli w I rundzie tenisowego miksta po porażce z Australijczykami Samanthą Stosur i Lleytonem Hewittem 3:6, 3:6
2012-08-01 23:22:37
Zofia Noceti-Klepacka zajęła w IV wyścigu 3. miejsce. Polka spadła w klasyfikacji generalnej na 4. miejsce
2012-08-01 17:18:31
Maciej Bodnar zajął 25. miejsce w kolarskiej jeździe indywidualnej na czas. Polak musiał w trakcie wyścigu dwukrotnie zmieniać rower
2012-08-01 17:14:26
MATEUSZ POLACZYK ZAJĄŁ 4. MIEJSCE W SLALOMIE KAJAKOWYM W KONKURENCJI K-1
2012-08-01 16:44:44
Nie udał się start Zofii Noceti-Klepackiej w III wyścigu w klasie RS:X. Polka zajęła 12. miejsce
2012-08-01 16:44:09
Polski mikst badmintonowy odpadł w ćwierćfinale po przegranej 1:2 z Chińczykami Xu/Ma
2012-08-01 15:30:51
Aleksandra Socha przełamała złą passę polskiej szermierki. W indywidualnym turnieju szablistek wygrała 15:7 walkę w 1/16 finału z Kanadyjką Sassine
2012-08-01 15:18:21
Polaczyk uzyskał 2. czas półfinału
2012-08-01 15:14:10
Mateusz Polaczyk zagwarantował sobie udział w finale konkurencji K-1 w kajakarstwie górskim
2012-08-01 14:56:40
Przemysław Miarczyński po II dniu regat w klasie RS:X nadal zajmuje 2. miejsce
2012-08-01 14:36:09
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zameldowali się na 3. miejscu na mecie VI wyścigu w klasie 49-er
2012-08-01 14:35:33
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński zajęli 8. miejsce w V wyścigu w żeglarskiej klasie 49-er
2012-08-01 14:25:04
Siatkarze plażowi Grzegorz Fijałek i Mariusz Pudel wygrali z parą z RPA Chiya/Goldschmit 2:0 i awansowali do 1/8 finału
2012-08-01 14:10:00
Przemysław Miarczyński zajął 7. miejsce w III wyścigu w żeglarskiej klasie RS:X
2012-08-01 14:07:52
Pływacka sztafeta kobiet 4x200 m st. dowolnym zajęła 16. miejsce z czasem 8.13,76
2012-08-01 12:50:16
Wojciech Gutorski i Jarosław Godek zajęli 4. miejsce w półfinale wioślarskich dwójek bez sternika i popłyną w finale B
2012-08-01 12:31:58
Czas Polaka był 19. wśród wyników uzyskanych w eliminacjach
2012-08-01 12:27:02
Marcin Cieślak zajął 6. miejsce w swojej serii eliminacyjnej wyścigu na 200 m st. zmiennym z czasem 2.00,45