Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień VI
Konrad Czerniak awansował z 7. czasem do piątkowego finału wyścigu pływackiego na 100 m st. motylkowym
2012-08-02 23:11:53
Radosław Kawęcki zajął 4. miejsce w pływaniu na 200 m st. grzbietowym
2012-08-02 23:11:13
Polscy siatkarze wrócili do dyspozycji, jaką oglądaliśmy w Final Six Ligi Światowej. Wygrali pewnie z Argentyną 3:0
2012-08-02 23:10:27
Miarczyński w VI starcie był 3., ale spadł w klasyfikacji generalnej na 3. miejsce
2012-08-02 23:09:24
Przemysław Miarczyński zajął dopiero 13. miejsce w V wyścigu w klasie RS:X i spadł na 3. pozycję w klasyfikacji generalnej
2012-08-02 18:31:49
Niestety. Natalia Pacierpnik nie wytrzymała nerwowo walki w finale. Zajęła zaledwie (jeśli wziąć pod uwagę jej wynik z półfinału) 7. miejsce z czasem 115,08 s
2012-08-02 17:23:14
Francuzka Fer uzyskuje 105,90 i wychodzi na prowadzenie. Jeszcze Hiszpanka i Polka
2012-08-02 17:20:49
W finale kajakarek do pobicia wynik 106,51. Drugi - 109,16. Polka w półfinale miała czas 107,79 z 2 s karnymi. Jeszcze trzy łódki i Pacierpnik
2012-08-02 17:19:19
POLSKIE FLORECISTKI zajęły 5. miejsce w turnieju drużynowym po zwycięstwie na USA 45:39
2012-08-02 17:12:06
Polka wystartuje do walki jako ostatnia
2012-08-02 17:08:29
ROZPOCZĄŁ SIĘ FINAŁ KOBIET W KONKURENCJI K-1 W KAJAKARSTWIE GÓRSKIM. Przypominamy, Polka awansowała do niego z 1. czasem
2012-08-02 17:06:14
Zofia Noceti-Klepacka wygrała dwa czwartkowe wyścigi w olimpijskich regatach żeglarskich w klasie RS:X. Polka awansowała na 2. miejsce w klasyfikacji generalnej
2012-08-02 16:54:56
Dublet dla Brytyjczyków w konkurencji C-2 w kajakarstwie górskim. Marcin Pochwała i Piotr Szczepański na 5. miejscu
2012-08-02 16:35:53
Bracia Hochschornerowie, którzy w kajakarstwie górskim nie przegrali ważnych zawodów od IO w Pekinie, także pokonują Polaków. Piotr Sczepański i Marcin Pochwała spadają na 4. mejsce. Ale słynni Słowacy są drudzy, za Brytyjczykami
2012-08-02 16:32:30
Francuzi zepchnęli Polaków na 3. pozycję. Jeszcze dwie łódki
2012-08-02 16:29:13
Polska dwójka C-2 po swoim przejeździe w finale kajakarstwa górskiego zajmuje 2. miejsce. Do końca zostały trzy łódki