Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień VII
Tomasz Majewski wywalczył złoty medal w pchnięciu kulą z wynikiem 21,89 m
2012-08-03 22:38:30
Adrian Zieliński zdobył złoty medal w podnoszeniu ciężarów w kat. 85 kg z wynikiem 385 kg
2012-08-03 21:46:14
Konrad Czerniak zajął 8. miejsce w finale 100 m st. motylkowym z czasem 52,05
2012-08-03 20:46:30
Ewa Mizdal zajęła 7. miejsce w podnoszeniu ciężarów w kat. 75 kg
2012-08-03 18:02:26
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli w X wyścigu w klasie Star 2. lokatę. Polacy awansowali do wyścigu medalowego na 5. miejscu, ale nie mają już szans na miejsce na podium
2012-08-03 16:34:30
Piotr Kula po 10 wyścigach w żeglarskiej klasie Finn zajął 16. miejsce w klasyfikacji generalnej i nie awansował do wyścigu medalowego
2012-08-03 16:31:09
Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński (klasa 49-er) zajęli 5. miejsce w IX wyścigu
2012-08-03 15:45:05
Niestety, nie zobaczymy Pawła Fajdka w finale rzutu młotem. Polak spalił trzy próby w eliminacjach. W ostatniej posłał młot daleko poza kwalifikującą odległość 78 m, ale nadepnął stopą na kant koła
2012-08-03 15:38:11
Paweł Fajdek spalił już dwie próby w eliminacjach rzutu młotem. Polakowi została jeszcze jedna próba
2012-08-03 15:13:08
Łukasz Parszczyński zajął 24. miejsce w biegu na 3000 m z przeszkodami i nie awansował do finału
2012-08-03 14:53:44
Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki (klasa Star) zajęli w IX wyścigu 13. lokatę i spadli w klasyfikacji generalnej z 4. na 6. miejsce
2012-08-03 14:35:23
Karolina Tymińska zaliczyła 168 cm w skoku wzwyż w II konkurencji lekkoatletycznego siedmioboju
2012-08-03 13:37:18
Drużyna polskich pingpongistek przegrała w pierwszym meczu z Singapurkami 1:3 i odpadła z dalszej rywalizacji
2012-08-03 13:32:53
JULIA MICHALSKA I MAGDALENA FULARCZYK BRĄZOWYMI MEDALISTKAMI OLIMPIJSKIMI W WIOŚLARSKIEJ DWÓJCE PODWÓJNEJ!
2012-08-03 13:18:27
Polska sztafeta pływaków 4x100 m st. zmiennym zajęła 16. miejsce. Bardzo dobry wynik uzyskał na 1. zmianie (st. grzbietowy) Radosław Kawęcki - 54,65 s
2012-08-03 13:10:44
Mateusz Sawrymowicz zakwalifikował się z 8. czasem do finału wyścigu pływackiego na 1500 m st. dowolnym
2012-08-03 12:43:13
Czwórka podwójna mężczyzn zajęła w finale 6. miejsce. Polacy nie obronili tytułu zdobytego w IO w Pekinie
2012-08-03 12:38:53
Urszula Sadkowska przegrała pierwszą walkę w turnieju judo (kat. +78 kg) z Chinką Wen Tong przez ippon
2012-08-03 12:05:29
Jarosław Godek i Wojciech Gutorski zajęli 4. miejsce w finale B w konkurencji dwójek bez sternika
2012-08-03 12:01:07
Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek awansowali do 1/4 finału turnieju siatkarzy plażowych