Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Walczak Patryk
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
piłka ręczna
ME ME U-20 Ankara
15.07.12 r
Biegaj Rafał
Walczak Patryk
Zagała Sergiusz
Rogulski Łukasz
Paczkowski Paweł
Niewczawa Paweł
Mogielnicki Krzysztof
Małecki Patryk
Kuźdeba Łukasz
Kubała Wiktor
Komecki Hubert
Kapela Michał
Gregor Paweł
Genda Paweł
Daszek Michał
Chmieliński Artur
zespół
12
piłka ręczna
MŚ mężczyzn Kair
31.01.21 r
Kornecki Mateusz
Olejniczak Michał
Krajewski Przemysław
Walczak Patryk
Sićko Szymon
Majdziński Maciej
Ossowski Arkadiusz
Adamski Kacper
Wyszomirski Piotr
Czuwara Jan
Pilitowski Maciej
Moryto Arkadiusz
Daszek Michał
Gębala Maciej
Przybylski Rafał
Dawydzik Dawid
Gębala Tomasz
Chrapkowski Piotr
Morawski Adam
zespół
13
piłka ręczna
MŚ mężczyzn Katowice
29.01.23 r
Bis Bartłomiej
Chrapkowski Piotr
Czuwara Jan
Daszek Michał
Dawydzik Dawid
Działakiewicz Szymon
Gębala Maciej
Gębala Tomasz
Jędraszyk Piotr
Komarzewski Krzysztof
Kornecki Mateusz
Krajewski Przemysław
Morawski Adam
Moryto Arkadiusz
Olejniczak Michał
Pietrasik Ariel
Sićko Szymon
Skrzyniarz Jakub
Walczak Patryk
Pilitowski Maciej
zespół
15
<
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie