• /files/disciplineimage/biathlon_1.png
  • /files/disciplineimage/bobsleje.png
  • /files/disciplineimage/curling.png
  • /files/disciplineimage/hokej.png
  • /files/disciplineimage/figurowe.png
  • /files/discipline/shorttrack.png
  • /files/disciplineimage/szybkie.png
  • /files/disciplineimage/alpejskie.png
  • /files/disciplineimage/biegi2.png
  • /files/disciplineimage/dowolne.png
  • /files/disciplineimage/kombinacja_norweska.png
  • /files/disciplineimage/skoki.png
  • /files/discipline/saneczkarstwo_2.png
  • /files/discipline/skeleton.png
  • /files/disciplineimage/snowboard.png
SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI GODZINA / DATA
ZAWODNICY
SZCZEGÓŁY
curling › mikst
sesja 1 
01:05 - 03:00 08.02.2018
curling › mikst
sesja 2 
12:05 - 14:00 08.02.2018
narciarstwo › skoki narciarskie › skoki NH (m)
kwalifikacje 
13:30 - 14:35 08.02.2018
2. miejsce - 104 m
3. miejsce - 104,5 m
9. miejsce - 100,5 m
11. miejsce - 99 m

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie

Lista zawodników   więcej
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: WTS Wisła
Team100
/files/player/pilch_tomasz.jpg
20 lat
szermierka
Klub: AZS-AWF Poznań
Team100
/files/player/maciejbemfloret.jpg
19 lat
żeglarstwo
Klub: Legia Warszawa
stypendyści
/files/player/klepacka-noceti_zofia.jpg
34 lata
strzelectwo sportowe
Klub: Legia Warszawa
stypendyści
/files/player/bartnik_tomasz.jpg
30 lat
strzelectwo sportowe
Klub: Gwardia Olsztyn
Team100
/files/player/kowalewicz.jpg
21 lat
żeglarstwo
Klub: AZS AWFiS Gdańsk
stypendyści
/files/player/myszka2.jpg
39 lat
żeglarstwo
Klub: SKŻ Sopot
/files/player/tarnowski_pawel.jpg
26 lat
strzelectwo sportowe
Klub: Kaliber Białystok
Team100
/files/player/szutkoaleks.jpg
20 lat
strzelectwo sportowe
Klub: WKS Zawisza Bydgoszcz
stypendyści
/files/player/bres_klaudia.jpg
26 lat
kolarstwo › tor
Klub: Pogoń Puławy
Team100
/files/player/daniel_staniszewski.jpg
23 lata
kolarstwo › tor
Klub: UKS Mróz Jedynka Kórnik
Team100
/files/player/plosaj_nikol1.jpg
24 lata
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
/files/player/pikulik_daria.jpg
23 lata
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
stypendyści
/files/player/los_urszula.jpg
26 lat
kolarstwo › tor
Klub: ALKS Stal Grudziądz
stypendyści
/files/player/rudyk_mateusz_1.jpg
25 lat
kolarstwo › tor
Klub: Ziemia Darłowska Darłowo
Team100
/files/player/karwacka_marlena.jpg
23 lata
kolarstwo › tor
Klub: MAT Atom Sobótka
/files/player/pietrzak_lucja.jpg
25 lat
żeglarstwo
Klub: ChKŻ Chojnice
Team100
/files/player/magda_kwasna.jpg
22 lata
narciarstwo › biegi narciarskie
Klub: MKS Istebna
Team100
/files/player/dominik_bury.jpg
24 lata
saneczkarstwo
Klub: MKS Karkonosze Jelenia Góra
Team100
/files/player/wojciech_chmielewski.jpg
25 lat
biathlon
Klub: BLKS Żywiec
/files/player/gwizdon2.jpg
41 lat
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: LKS Klimczok Bystra
Team100
/files/player/wielgat_adrian_1.jpg
25 lat
biathlon
Klub: AZS AWF Katowice
Team100
/files/player/kamila_zuk.jpg
23 lata
narciarstwo › skoki narciarskie
Klub: Eve-Nement Zakopane
/files/player/stoch_1.jpg
33 lata
saneczkarstwo
Klub: Śnieżka Karpacz
Team100
/files/player/kowalewski_jakub.jpg
26 lat
biathlon
Klub: BKS Wojsko Polskie Kościelisko
/files/player/kinga_mitoraj.jpg
25 lat