Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 boks
MŚ Juniorek i Juniorów Kielce 10-24.04.2021 ---
2 gimnastyka › sportowa
ME Bazylea 17-26.04.2021 ---
3 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Warszawa 19-25.04.2021 ---
4 żeglarstwo
MŚ RS:X Hyeres 21-27.04.2021 ---
5 hokej na lodzie
MŚ U - 18 Frisco 26-06.05.2021 ---
6 gimnastyka › trampolina
ME Soczi 29-02.05.2021 ---
7 alpinizm › wspinaczka
ME Juniorów Perm 01-05.05.2021 ---
8 żeglarstwo
ME 470 Hyeres 01-09.05.2021 ---
9 żeglarstwo
ME 49er do ustalenia 02-10.05.2021 ---
10 hokej na lodzie
MŚ Seniorek Halifax 06-16.05.2021 ---
11 kajakarstwo › slalom
ME Ivrea 07-09.05.2021 ---
12 podnoszenie ciężarów
MŚ juniorów Jeddah 09-20.05.2021 ---
13 pływanie
ME Budapeszt 10-23.05.2021 ---
14 pływanie › synchroniczne
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 10-14.05.2021 ---
15 pływanie › skoki do wody
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 10-16.05.2021 ---
16 piłka wodna
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 12-16.05.2021 ---
17 żeglarstwo
ME Laser Varna 14-24.05.2021 ---
18 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Młodzieżowców Skopje 17-23.05.2021 ---
19 karate
ME Torec 19-23.05.2021 ---
20 hokej na lodzie
MŚ Seniorów Ryga 21-06.06.2021 ---
21 wioślarstwo
ME juniorów Monachium 22-23.05.2021 ---
22 strzelectwo sportowe
ME karabin, pistolet, strzelba. Osijek 23-06.06.2021 ---
23 strzelectwo sportowe
ME Jun. - karabin, pistolet, strzelba. Osijek 23-06.06.2021 ---
24 koszykówka
. 3x3 - Turniej kwalifikacyjny do IO Graz 26-30.05.2021 ---
25 szermierka
ME Młodzieżowców U23 Triest 27-06.06.2021 ---
26 wrotkarstwo › deskorolka
MŚ konkurencja Street Rzym 30-06.06.2021 ---
27 łucznictwo
ME Antalya 31-06.06.2021 ---
28 wrotkarstwo › deskorolka
MŚ konkurencja Park (ternim erientacyjny) Rio de Janeiro 01-30.06.2021 ---
29 kajakarstwo › sprint
ME Duisburg 03-06.06.2021 ---
30 hokej na trawie
ME Seniorów i Seniorek Amsterdam 04-13.06.2021 ---
31 żeglarstwo
ME Laser, Laser Radial - Młd., Jun. Tivat 05-18.06.2021 ---
32 judo
MŚ Budapeszt 06-13.06.2021 ---
33 pięciobój nowoczesny
MŚ Kair 07-13.06.2021 ---
34 gimnastyka › artystyczna
ME Varna 09-14.06.2021 ---
35 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Kadetów Samokov 14-20.06.2021 ---
36 szermierka
ME Plowdiw 15-20.06.2021 ---
37 triathlon
ME Młodzieżowców i juniorów Kitzbuhel 17-21.06.2021 ---
38 żeglarstwo
ME Leser Radial Juniorów Kastela 18-05.07.2021 ---
39 żeglarstwo
ME Optimist Kadyks 20-27.06.2021 ---
40 tenis stołowy
ME Warszawa 22-27.06.2021 ---
41 pływanie › skoki do wody
ME Mistrzostwa Europy Juniorów Rijeka 22-27.06.2021 ---
42 koszykówka
. Turniej kwalifikacyjny do IO Kowno 23-28.06.2021 ---
43 kolarstwo › tor
ME Mińsk 23-27.06.2021 ---
44 kajakarstwo › sprint
ME młodzieżowe Poznań 24-26.06.2021 ---
45 kajakarstwo › sprint
ME juniorów Poznań 24-27.06.2021 ---
46 pięciobój nowoczesny
ME młodzieżowe Berno 28-04.07.2021 ---
47 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Juniorów Dortmund 28-04.07.2021 ---
48 pływanie › synchroniczne
ME Mistrzostwa Europy Juniorów La Valetta 30-04.07.2021 ---
49 szermierka
ME kadetów U17 Belgrad 01-10.07.2021 ---
50 żeglarstwo
MŚ 49er - Młodzieżowcy Gdynia 02-12.07.2021 ---
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie