Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 wioślarstwo
ME Juniorów Belgrad 01-31.12.2020 ---
2 strzelectwo sportowe
ME Juniorów karabin, pistolet, (kula), Osjek 01-31.12.2020 ---
3 triathlon
MŚ Ind i MIX U-23 + Jun Edmonton 01-31.12.2020 ---
4 żeglarstwo
ME LAS U21, U19 Tivat 01-31.12.2020 ---
5 boks
MŚ juniorów Budwa 01-31.12.2020 ---
6 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Juniorów Skopje 29-04.06.2020 ---
7 piłka siatkowa › plażowa
ME młodziezowiec k+m Vlissingen 01-06.06.2020 ---
8 żeglarstwo
MŚ Techno 293 Jun młodszy Marsylia 01-06.06.2020 ---
9 strzelectwo sportowe
PŚ karabin, pistolet Monachium 02-09.06.2020 ---
10 pięciobój nowoczesny
ME juniorzy młodsi U-17 Caldas da Rainha 04-15.06.2020 ---
11 szermierka
ME Mińsk 16-21.06.2020 ---
12 kolarstwo › górskie
MŚ Albstadt 20-28.06.2020 ---
13 łucznictwo
PŚ III runda - kwalifikacja Ol Barlin 21-28.06.2020 ---
14 strzelectwo sportowe
PŚ karabin, pistolet, strzelba Baku 23-03.07.2020 ---
15 żeglarstwo
ME Optimist Tallin 23-28.06.2020 ---
16 kajakarstwo › sprint
ME Juniorów Moskwa 02-05.07.2020 ---
17 triathlon
ME Ind + MIX Tartu 02-05.07.2020 ---
18 triathlon
ME Ind + MIX Jun Tartu 02-05.07.2020 ---
19 żeglarstwo
MŚ Jun 420 Crozone Morgat 02-12.07.2020 ---
20 żeglarstwo
ME FINN Gdynia 03-11.07.2020 ---
21 żeglarstwo
MŚ juniorów kl. Finn Gdynia 03-11.07.2020 ---
22 żeglarstwo
ME LAR U19 Ballyhome 04-13.07.2020 ---
23 pięciobój nowoczesny
ME Młodzieżowe U-22 Barcelona 07-12.07.2020 ---
24 kajakarstwo › slalom
MŚ Juniorów Tacen 07-12.07.2020 ---
25 kajakarstwo › slalom
MŚ Młodzieżowe U-23 Tacen 07-12.07.2020 ---
26 lekkoatletyka
MŚ juniorów Nairobi 07-12.07.2020 ---
27 piłka siatkowa › plażowa
ME jun.młodszy K+M Antalya 08-12.07.2020 ---
28 kajakarstwo › sprint
MŚ konkurencje nieolimpijskie Szeged 10-12.07.2020 ---
29 piłka siatkowa
ME junior młodszy m Lecce 10-19.07.2020 ---
30 tenis stołowy
ME drużynowe juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
31 tenis stołowy
ME juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
32 tenis stołowy
ME drużynowe kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
33 tenis stołowy
ME kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
34 triathlon
MŚ MIX Hamburg 12-12.07.2020 ---
35 hokej na trawie
ME U 18 juniorek Kazan 12-18.07.2020 ---
36 hokej na trawie
ME U 18 juniorów Kazan 12-18.07.2020 ---
37 boks
ME kadetek Tbilisi 13-25.07.2020 ---
38 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME U 23 Salzburg 13-19.07.2020 ---
39 kajakarstwo › sprint
MŚ Juniorów Brandenburg 16-19.07.2020 ---
40 lekkoatletyka
ME juniorów młodszych Rieti 16-19.07.2020 ---
41 jeździectwo › skoki
ME Młodzieżowe Villamoura 18-26.07.2020 ---
42 jeździectwo › skoki
ME Juniorów Villamoura 19-26.07.2020 ---
43 żeglarstwo
MŚ Jun 29er Weymouth 24-03.08.2020 ---
44 koszykówka
MŚ junior 3x3 Debreczyn 25-03.08.2020 ---
45 żeglarstwo
MŚ Nacra 15 Jun Medemblik 25-01.08.2020 ---
46 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Młodzieżowe Hatbury 27-02.08.2020 ---
47 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Juniorów Hatbury 27-02.08.2020 ---
48 żeglarstwo
MŚ Las 4.7 Jun młodsi Arco 28-03.08.2020 ---
49 piłka siatkowa
ME juniorka młodsza Podgorica 01-09.08.2020 ---
50 piłka siatkowa › plażowa
ME junio k+m Brno 10-16.08.2020 ---
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie