Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 szermierka
MŚ Kadetów Salt Lake 31-12.04.2020 ---
2 szermierka
MŚ Juniorów salt Lake 31-12.04.2020 ---
3 podnoszenie ciężarów
ME Moskwa 04-12.04.2020 ---
4 żeglarstwo
ME Techno 293 Jun młodszy Torbole 10-18.04.2020 ---
5 strzelectwo sportowe
. Test Olimpijski Tokjo 16-26.04.2020 ---
6 strzelectwo sportowe
. Test Olimpijski Tokjo 16-26.04.2020 ---
7 hokej na lodzie
MŚ U18 Juniorów Plymuth,Ann Arbor 16-26.04.2020 ---
8 curling
MŚ pary mieszane Kolowna 18-25.04.2020 ---
9 łucznictwo
PŚ I runda Guatemala City 20-26.04.2020 ---
10 ME Kijów 20-26.04.2020 ---
11 boks
ME juniorów Budva 23-03.05.2020 ---
12 gimnastyka › sportowa
ME GSKobiet Paryż 30-03.05.2020 ---
13 gimnastyka › sportowa
ME Juniorek Paryż 30-03.05.2020 ---
14 judo
ME Mistrzostwa Europy Praga 01-03.05.2020 strona zawodów
15 żeglarstwo
ME 470 K+M Hyeres 02-13.05.2020 ---
16 żeglarstwo
ME FINN Gdynia 03-11.05.2020 ---
17 łucznictwo
PŚ II runda Szanghaj 04-10.05.2020 ---
18 kajakarstwo › sprint
. Zawody kwalifikacyjne do IO Racice 06-07.05.2020 ---
19 strzelectwo sportowe
ME strzelanie śrutowe (strzelba) Charteauroux 06-20.05.2020 ---
20 gimnastyka › trampolina
ME Trampolina Gothenburg 07-10.05.2020 ---
21 gimnastyka › trampolina
ME Jun Gothenburg 07-10.05.2020 ---
22 żeglarstwo
MŚ FINN Palma de Mallorca 08-16.05.2020 ---
23 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe FINN Palma d Mallorca 08-16.05.2020 ---
24 hokej na lodzie
MŚ Seniorów Zurich 08-24.05.2020 ---
25 żeglarstwo
ME RS:X K+M Ateny 10-16.05.2020 ---
26 żeglarstwo
ME 49er Garda 11-17.05.2020 ---
27 żeglarstwo
ME 49er Fx Garda 11-17.05.2020 ---
28 żeglarstwo
ME Nacra 17 Garda 11-17.05.2020 ---
29 żeglarstwo
ME Młodzieżowe 49er, 49er Fx, Nacra 17 Garda 11-17.05.2020 ---
30 żeglarstwo
ME RSX U21, U17 Ateny 11-16.05.2020 ---
31 pływanie
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 11-17.05.2020 ---
32 kolarstwo › górskie
ME k+m Graz 12-16.05.2020 ---
33 piłka wodna
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 12-26.05.2020 ---
34 kajakarstwo › slalom
ME Lee Valley 15-17.05.2020 ---
35 żeglarstwo
ME LAS Kalamata 16-24.05.2020 ---
36 żeglarstwo
ME LAR Kalamata 16-24.05.2020 ---
37 strzelectwo sportowe
. Europejskie Kwal.Ol Pilzno 17-28.05.2020 ---
38 pływanie › skoki do wody
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 18-25.05.2020 ---
39 pływanie › synchroniczne
ME Mistrzostwa Europy Budapeszt 18-25.05.2020 ---
40 wrotkarstwo › deskorolka
MŚ street Londyn 19-24.05.2020 ---
41 łucznictwo
ME Antalya 20-26.05.2020 ---
42 gimnastyka › artystyczna
ME układy zbiorowe + ind Kijów 21-24.05.2020 ---
43 gimnastyka › artystyczna
ME Jun Kijów 21-24.05.2020 ---
44 kajakarstwo › sprint
. Zawody kwalifikacyjne do IO Duisburg 23-25.05.2020 ---
45 szermierka
ME Młodzieżowe Liberec 25-01.06.2020 ---
46 pięciobój nowoczesny
MŚ Xiamen 25-01.06.2020 ---
47 wrotkarstwo › deskorolka
MŚ park Nanjing 26-31.05.2020 ---
48 gimnastyka › sportowa
ME Juniorów Baku 27-31.05.2020 ---
49 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME Juniorów Skopje 29-04.06.2020 ---
50 wioślarstwo
ME Juniorów Belgrad 30-31.05.2020 ---
< 1234

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie