Kalendarz zawodów

LP Sport Nazwa Data Strona zawodów
1 pięciobój nowoczesny
ME Młodzieżowe U-22 Barcelona 01-31.12.2020 ---
2 kajakarstwo › slalom
MŚ Młodzieżowe U-23 Tacen 01-31.12.2020 ---
3 kajakarstwo › slalom
ME Młodzieżowe U-23 Kraków 01-31.12.2020 ---
4 wioślarstwo
ME Juniorów Belgrad 01-31.12.2020 ---
5 kolarstwo › górskie
MŚ Albstadt 01-31.12.2020 ---
6 piłka siatkowa
ME juniorka młodsza Podgorica 01-31.12.2020 ---
7 piłka siatkowa
ME junior młodszy m Lecce 01-31.12.2020 ---
8 piłka siatkowa › plażowa
ME jun.młodszy K+M Antalya 01-31.12.2020 ---
9 piłka siatkowa › plażowa
ME młodziezowiec k+m Vlissingen 01-31.12.2020 ---
10 boks
ME kadetek Tbilisi 01-31.12.2020 ---
11 strzelectwo sportowe
ME Juniorów karabin, pistolet, (kula), Osjek 01-31.12.2020 ---
12 triathlon
MŚ Indywidualnie Edmonton 01-31.12.2020 ---
13 triathlon
MŚ Ind i MIX U-23 + Jun Edmonton 01-31.12.2020 ---
14 żeglarstwo
ME LAS U21, U19 Tivat 01-31.12.2020 ---
15 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
ME U 23 Salzburg 01-31.12.2020 ---
16 zapasy › klasyczne
zapasy › wolne
MŚ U 23 Tampere 01-31.12.2020 ---
17 jeździectwo › skoki
ME Młodzieżowe Villamoura 01-31.12.2020 ---
18 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Młodzieżowe Hatbury 01-31.12.2020 ---
19 boks
MŚ juniorów Budwa 01-31.12.2020 ---
20 kolarstwo › tor
ME młodzieżowe Anadia 01-31.12.2020 ---
21 baseball
ME juniorzy młodsi Enschede 01-31.12.2020 ---
22 żeglarstwo
MŚ Jun 420 Crozone Morgat 02-12.07.2020 ---
23 żeglarstwo
ME FINN Gdynia 03-11.07.2020 ---
24 żeglarstwo
MŚ juniorów kl. Finn Gdynia 03-11.07.2020 ---
25 żeglarstwo
ME LAR U19 Ballyhome 04-13.07.2020 ---
26 kajakarstwo › slalom
MŚ Juniorów Tacen 07-12.07.2020 ---
27 lekkoatletyka
MŚ juniorów Nairobi 07-12.07.2020 ---
28 kajakarstwo › sprint
MŚ konkurencje nieolimpijskie Szeged 10-12.07.2020 ---
29 tenis stołowy
ME drużynowe juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
30 tenis stołowy
ME juniorów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
31 tenis stołowy
ME drużynowe kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
32 tenis stołowy
ME kadetów Zagrzeb 10-19.07.2020 ---
33 triathlon
MŚ MIX Hamburg 12-12.07.2020 ---
34 hokej na trawie
ME U 18 juniorek Kazan 12-18.07.2020 ---
35 hokej na trawie
ME U 18 juniorów Kazan 12-18.07.2020 ---
36 kajakarstwo › sprint
MŚ Juniorów Brandenburg 16-19.07.2020 ---
37 jeździectwo › skoki
ME Juniorów Villamoura 19-26.07.2020 ---
38 żeglarstwo
MŚ Jun 29er Weymouth 24-03.08.2020 ---
39 koszykówka
MŚ junior 3x3 Debreczyn 25-03.08.2020 ---
40 żeglarstwo
MŚ Nacra 15 Jun Medemblik 25-01.08.2020 ---
41 jeździectwo › ujeżdżenie
ME Juniorów Hatbury 27-02.08.2020 ---
42 żeglarstwo
MŚ Las 4.7 Jun młodsi Arco 28-03.08.2020 ---
43 piłka siatkowa › plażowa
ME junio k+m Brno 10-16.08.2020 ---
44 kajakarstwo › slalom
ME Juniorów Kraków 13-16.08.2020 ---
45 żeglarstwo
ME 29er Jun Kopenhaga 13-23.08.2020 ---
46 żeglarstwo
MŚ Młodzieżowe 49er + 49er Fx Como 14-26.08.2020 ---
47 wioślarstwo
MŚ Juniorów Bled 15-23.08.2020 ---
48 wioślarstwo
MŚ konkurencje nieolimpijskie Bled 15-23.08.2020 ---
49 podnoszenie ciężarów
ME Młodzików U-15 do ust. 18-30.08.2020 ---
50 ME Juniorów młodszych do ust. 18-30.08.2020 ---
< 123

Relacje na żywo

Igrzyska w Tokio

Igrzyska w Pekinie