Relacja na żywo

Igrzyska olimpijskie - dzień XVI
Polki zajęły odpowiednio 13. i 19. lokatę w klasyfikacji generalnej
2012-08-12 19:27:38
W ostatniej konkurencji pięcioboju nowoczesnego kobiet, a jednocześnie Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie, czyli kombinacji (bieg ze strzelaniem) Sylwia Gawlikowska zajęła 14. miejsce, a Katarzyna Wójcik 16.
2012-08-12 19:27:17
Polskie pięcioboistki awansowały w klasyfikacji generalnej po III konkurencji - jeździe konnej. Sylwia Gawlikowska jest 15., a Katarzyna Wójcik 20.
2012-08-12 17:48:18
Konwa stracił do zwycięzcy Czecha Jaroslava Kulhavego 3.34 min, a Brzózka 9.30 min
2012-08-12 16:11:43
MareK Konwa zajął 16. miejsce w wyścigu w kolarstwie górskim, 32. był Piotr Brzózka
2012-08-12 16:09:59
W II konkurencji pięcioboju nowoczesnego - pływaniu - Sylwia Gawlikowska zajęła 13. miejsce, a Katarzyna Wójcik 24. Polki nie poprawiły swoich lokat w klasyfikacji generalnej
2012-08-12 14:21:01
Henryk Szost zajął 9. miejscu w olimpijskim biegu maratońskim. Polak stracił do zwycięzcy Stephena Kiproticha z Ugandy 4.27 min
2012-08-12 14:16:18
Henryk Szost po 30 km biegu maratońskiego jest 15., ze stratą do lidera 2 minut i 6 sekund
2012-08-12 13:39:10
W połowie trasy maratonu Henryk Szost zajmuje 14. lokatę. Polak traci do lidera, Kenijczyka Wilsona Kiproticha 1 minutę i 15 s
2012-08-12 13:13:07
Po 15 km biegu maratońskiego mężczyzn Henryk Szost znajduje się na 16. pozycji. Polak biegnie z 24-sekundową stratą do prowadzącej grupy
2012-08-12 12:52:35
Gawlikowska wygrała 17 pojedynków, a przegrała 18; Wójcik pokonała 16 przeciwniczek, a uległa 19
2012-08-12 12:50:46
Po szermierce - I konkurencji pięcioboju nowoczesnego - Sylwia Gawlikowska zajmuje 19. miejsce, a Katarzyna Wójcik jest 22.