Sport | Zawody | Data | Zawodnicy | Konkurencja | Miejsce | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Goczał Alicja | szpada ind. | 21 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Kuś Natasza Wojtas Hanna Nowakowska Aleksandra Bartol Michalina |
floret druż. | 1 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Janeczek Oliwia Ratyna Magda Misiak Laura Goczał Alicja |
szpada druż. | 2 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Gorczyca Jakub Ginter Cezary Bartoszek Tomasz Gajc Jan |
floret druż. | 5 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Adamczyk Mikołaj Kuźnik Bartosz Krochmalski Filip Gusta Seweryn |
szpada druż. | 5 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Dabrowski Szymon | szabla ind. | 42 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Flaszak Antoni | szabla ind. | 43 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Krzemiński Adam | szabla ind. | 48 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Szpak Bruno | szabla ind. | 51 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Gorczyca Jakub | floret ind. | 19 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Bartoszek Tomasz | floret ind. | 21 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Ginter Cezary | floret ind. | 60 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Gajc Jan | floret ind. | 78 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Krochmalski Filip | szpada ind. | 8 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Adamczyk Mikołaj | szpada ind. | 19 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Kuźnik Bartosz | szpada ind. | 26 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r | Gusta Seweryn | szpada ind. | 39 | |
szermierka | ME jun U-20 Neapol | 29.02.24 r |
Żurawska Karolina Kuś Natasza Jakubowska Marta Olszewska Amelia |
floret druż. | 3 | |
szermierka | ME jun U-20 Neapol | 29.02.24 r |
Lenkiewicz Zuzanna Porada Zuzanna Wójcik Gabriela Kozłowska Aniela |
szabla druż. | 6 | |
szermierka | ME jun U-20 Neapol | 29.02.24 r |
Klasik Alicja Cieślik Cecylia Tercjak Oliwia Halemba Antonina |
szpada druż. | 5 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Dabrowski Szymon Flaszak Antoni Krzemiński Adam Wiech Krzysztof |
szabla druż. | 15 | |
szermierka | ME jun U-20 Neapol | 29.02.24 r |
Broniszewski Marcel Denkiewicz Benedykt Denkiewicz Aleksander Kutek Konstanty |
szabla druż. | 12 | |
szermierka | ME jun U-17 Neapol | 29.02.24 r |
Tabędzka Lidia Konecka Maja Siwek Amelia Kukla Amelia |
szabla druż. | 13 | |
łyżwiarstwo | MŚ juniorów Gdańsk | 25.02.24 r | Bielicka Natalia | short track 1500 m | 34 | |
narciarstwo | PŚ Oberstdorf | 25.02.24 r | Stoch Kamil | loty narciarskie | 11 | |
narciarstwo | PŚ Oberstdorf | 25.02.24 r | Zniszczoł Aleksander | loty narciarskie | 23 | |
narciarstwo | PŚ Oberstdorf | 25.02.24 r | Żyła Piotr | loty narciarskie | 21 | |
narciarstwo | PŚ Oberstdorf | 25.02.24 r | Kubacki Dawid | loty narciarskie | 41 | |
narciarstwo | PŚ Hinzenbach | 25.02.24 r | Bełtowska Pola | skoki NH | 37 | |
narciarstwo | PŚ Hinzenbach | 25.02.24 r | Twardosz Anna | skoki NH | 37 | |
narciarstwo | PŚ Hinzenbach | 25.02.24 r | Konderla Nicole | skoki NH | 49 | |
narciarstwo | PŚ Hinzenbach | 25.02.24 r | Słowik Natalia | skoki NH | 54 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Bukowska Maria | slalom gigant równ. | 24 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Stokłosa Natalia | slalom gigant równ. | 28 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Półtorak Karolina | slalom gigant równ. | 34 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Piwowarczyk Natasza | slalom gigant równ. | 35 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Kaciczak Olga | slalom gigant równ. | 36 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Kwiatkowska Olimpia | slalom gigant równ. | 40 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Zapała Sonia | slalom gigant równ. | 38 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Biela Weronika | slalom gigant równ. | 24 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Dawidek Weronika | slalom gigant równ. | dyskwalifikacja | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Kwiatkowski Oskar | slalom gigant równ. | 8 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Nowaczyk Michał | slalom gigant równ. | 19 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Gąsienica-Daniel Andrzej | slalom gigant równ. | 34 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Mikołajczyk Maciej | slalom gigant równ. | 38 | |
snowboard | PŚ Krynica | 25.02.24 r | Rutkowski Mikołaj | slalom gigant równ. | dyskwalifikacja | |
łyżwiarstwo | MŚ juniorów Gdańsk | 25.02.24 r |
Falkowska Anna Makuch Adam Muchlado Adam Wawer Michalina |
short track sztafeta mikst | 12 | |
łyżwiarstwo | MŚ juniorów Gdańsk | 25.02.24 r | Makuch Adam | short track 1000 m | 41 | |
łyżwiarstwo | MŚ juniorów Gdańsk | 25.02.24 r | Muchlado Adam | short track 500 m | 32 | |
łyżwiarstwo | MŚ juniorów Gdańsk | 25.02.24 r | Mądry Krzysztof | short track 500 m | 58 |