Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
kolarstwo | ||||
1 | Aniołkowski Stanisław (z) | 1997 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
2 | Banaszek Alan (z) | 1997 | tor › dochodzenie drużynowe tor › omnium |
Mazowsze Serce Polski |
3 | Bielecki Maciej | 1987 | tor › sprint druż. | Piast Szczecin |
4 | Bieniek Damian | 1900 | szosa › start wsp. | brak danych |
5 | Bodnar Maciej (z) | 1985 | szosa › ind. na czas | zagraniczny |
6 | Burawski Konrad (z) | 2002 | tor › sprint | Piast Szczecin |
7 | Gieryk Kacper (z) | 2004 | szosa › start wsp. | KTK Kalisz |
8 | Gorycka Paula (z) | 1990 | górskie › cross country szosa › ind. na czas szosa › start wsp. górskie › cross country szosa › start wsp. górskie › cross country szosa › ind. na czas |
zagraniczny |
9 | Gradek Kamil (z) | 1990 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
10 | Helta Filip (z) | 1997 | górskie › cross country górskie › cross country |
JBG-2 Warszowice |
11 | Jaskulska Marta (z) | 2000 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
12 | Karasiewicz Karolina (z) | 1992 | tor › wyścig punktowy tor › na dochodzienie |
zagraniczny |
13 | Karwacka Marlena | 1997 | tor › sprint druż. | Ziemia Darłowska Darłowo |
14 | Kowalczyk Maksymilian (z) | 2000 | BMX › freestyle | Domin Sport Włoszczowa |
15 | Kumiega Karolina (z) | 2000 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
16 | Kwiatkowski Michał (z) | 1990 | szosa › start wsp. szosa › ind. na czas |
zagraniczny |
17 | Lach Marta (z) | 1997 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
18 | Łoś Urszula | 1994 | tor › sprint druż. | ALKS Stal Grudziądz |
19 | Łukasik Krzysztof (z) | 1993 | górskie › cross country | JBG-2 Warszowice |
20 | Maciejuk Filip (z) | 1999 | szosa › ind. na czas | zagraniczny |
21 | Majewski Kacper (z) | 2002 | tor › na dochodzienie | GKS Cartusia Kartuzy |
22 | Majka Rafał (z) | 1989 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
23 | Maksel Krzysztof | 1991 | tor › sprint druż. | ALKS Stal Grudziądz |
24 | Marciniak Marcin (z) | 2004 | tor › sprint druż. tor › sprint |
|
25 | Murias Jakub | 1998 | szosa › start wsp. | Chrobry Głogów |
26 | Nerlo Aurela (z) | 1998 | szosa › start wsp. | brak danych |
27 | Niewiadoma Katarzyna | 1994 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
28 | Owsian Łukasz (z) | 1990 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
29 | Petri Paulina (z) | 2000 | tor › keirin tor › dochodzenie drużynowe |
KS Społem Łódź |
30 | Pikulik Wiktoria | 1998 | tor › dochodzenie drużynowe tor › madison |
Ziemia Darłowska Darłowo |
31 | Pikulik Daria | 1997 | tor › dochodzenie drużynowe tor › omnium tor › madison |
Ziemia Darłowska Darłowo |
32 | Płosaj Nikol | 1996 | tor › dochodzenie drużynowe | MAT Atom Sobótka |
33 | Podgórska Aleksandra (z) | 1994 | górskie › cross country | VW Sam.Użyt. Poznań |
34 | Prokopyszyn Filip (z) | 2000 | tor › dochodzenie drużynowe | Mazowsze Serce Polski |
35 | Pszczolarski Wojciech | 1991 | tor › madison tor › wyścig punktowy |
zagraniczny |
36 | Rajkowski Patryk | 1996 | tor › keirin tor › sprint druż. |
UKS Limaro Kórnik |
37 | Rochna Daniel (z) | 1999 | tor › keirin tor › sprint druż. |
UKS Copernicus Toruń |
38 | Rudyk Mateusz (z) | 1995 | tor › sprint druż. tor › sprint |
ALKS Stal Grudziądz |
39 | Rudyk Bartosz (z) | 1998 | tor › dochodzenie drużynowe | Chrobry Głogów |
40 | Sajnok Szymon (z) | 1997 | tor › omnium | zagraniczny |
41 | Sarnecki Rafał | 1990 | tor › sprint druż. | ALKS Stal Grudziądz |
42 | Sibiak Nikola (z) | 2000 | tor › keirin tor › sprint druż. |
Ziemia Darłowska Darłowo |
43 | Skalniak-Sójka Agnieszka (z) | 1997 | szosa › start wsp. | CCC Team Polkowice |
44 | Staniszewski Daniel | 1997 | tor › dochodzenie drużynowe tor › madison |
Mazowsze Serce Polski |
45 | Szczecińska Matylda (z) | 2002 | górskie › cross country | Kross Racing Team |
46 | Sztrauch Mateusz (z) | 2001 | tor › sprint tor › sprint |
KLTC Konin |
47 | Tekliński Adrian | 1989 | tor › dochodzenie drużynowe | ALKS Stal Grudziądz |
48 | Tracka Maja (z) | 2004 | tor › madison | |
49 | Wankiewicz Olga (z) | 2003 | tor › na dochodzienie | Copernicus Toruń |
50 | Wawak Bartłomiej (z) | 1993 | górskie › cross country | Kross Racing Team |