Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
pływanie | ||||
51 | Majerski Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny | AZS AWF Katowice |
kajakarstwo | ||||
52 | Majerczak Krzysztof | 1997 | slalom › K-1 | Pieniny Szczawnica |
tenis | ||||
53 | Majchrzak Kamil | 1996 | singel debel |
CKT Grodzisk Maz. |
żeglarstwo | ||||
54 | Łoboda Kinga | 1996 | 49-er FX | AZS-AWFiS Gdańsk |
lekkoatletyka | ||||
55 | Lesiewicz Kornelia | 2003 | 400 m 400 m |
AZS-AWF Gorzów Wielkopolski |
żeglarstwo | ||||
56 | Kwaśna Magdalena | 1998 | Laser radial (ILCA6) | CHKŻ Charzykowy |
łyżwiarstwo | ||||
57 | Kurakova Ekaterina | 2002 | figurowe › solistki | MKS Axel Toruń |
pływanie | ||||
58 | Kraska Jakub | 2000 | 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny 100 m st. dowolny 4x100 m st. dowolny |
AZS Łódź |
lekkoatletyka | ||||
59 | Kowaluk Dariusz | 1996 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS AWF Warszawa |
saneczkarstwo | ||||
60 | Kowalewski Jakub | 1994 | dwójki tor lod. sztafeta |
Śnieżka Karpacz |
judo | ||||
61 | Kowalczyk Julia | 1997 | 57 kg | Polonia Rybnik |
pływanie | ||||
62 | Kossakowska Dominika | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
Unia Oświęcim |
kolarstwo | ||||
63 | Karwacka Marlena | 1997 | tor › sprint druż. | Ziemia Darłowska Darłowo |
lekkoatletyka | ||||
64 | Kaczmarek Natalia | 1998 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS AWF Wrocław |
pływanie | ||||
65 | Juraszek Paweł | 1994 | 50 m st. dowolny 100 m st. dowolny |
AZS AWF Katowice |
szermierka | ||||
66 | Jarecka Aleksandra | 1996 | szpada ind. szpada druż. |
AZS AWF Kraków |
łyżwiarstwo | ||||
67 | Janicki Artur | 1998 | szybkie › 5000 m | UKS Błyskawica Domaniewice |
biathlon | ||||
68 | Jakieła Joanna | 1999 | sprint | BKS Wojsko Polskie Kościelisko |
łyżwiarstwo | ||||
69 | Jabrzyk Natalia | 2001 | szybkie › 1000 m | Pilica Tomaszów |
pięciobój nowoczesny | ||||
70 | Gutkowski Łukasz | 1998 | indywidualnie | SPP CWKS Legia Warszawa |
lekkoatletyka | ||||
71 | Gola Marlena | 1998 | 4x100 m 100 m |
KS Podlasie Białystok |
narciarstwo | ||||
72 | Gąsienica-Daniel Maryna | 1994 | alpejskie › slalom gigant alpejskie › slalom alpejskie › supergigant alpejskie › zjazd alpejskie › super kombinacja |
Wisła Zakopane |
łyżwiarstwo | ||||
73 | Gąsecka Karolina | 1999 | szybkie › 1500 m szybkie › 1000 m szybkie › 3000 m |
Pilica Tomaszów |
pływanie | ||||
74 | Fiedkiewicz Kornelia | 2001 | 4x100 m st. zmienny 4x100 m st. dowolny |
MKS Juvenia Wrocław |
lekkoatletyka | ||||
75 | Duszyński Kajetan | 1995 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS Łódź |