LP |
Sport |
Nazwa |
Data |
Strona zawodów |
Wyniki |
301 |
żeglarstwo |
MŚ klasa Nacra 17 Duinbergen |
24-28.07.2023 |
|
wyniki |
302 |
podnoszenie ciężarów |
ME juniorów Bukareszt |
23-03.08.2023 |
|
wyniki |
303 |
podnoszenie ciężarów |
ME młodzieżowe U-23 Bukareszt |
23-03.08.2023 |
|
wyniki |
304 |
szermierka |
MŚ sen Mediolan |
22-30.07.2023 |
|
wyniki |
305 |
rugby |
ME Jun U18 - 7x kobiet Praga |
22-23.07.2023 |
|
wyniki |
306 |
pięciobój nowoczesny |
ME IE Kraków |
22-02.07.2023 |
|
wyniki |
307 |
kajakarstwo › slalom |
ME juniorów Bratysława |
20-23.07.2023 |
|
wyniki |
308 |
kajakarstwo › slalom |
ME młodzieżowe U-23 Bratysława |
20-23.07.2023 |
|
wyniki |
309 |
koszykówka |
ME U-18 mężczyzn Nis |
20-31.07.2023 |
|
wyniki |
310 |
piłka nożna |
MŚ Kobiet Sydney |
20-20.08.2023 |
|
wyniki |
311 |
triathlon |
ME juniorów młodszych Banyoles |
20-23.07.2023 |
|
wyniki |
312 |
wioślarstwo |
MŚ młodzieżowe Plovdiv |
19-23.07.2023 |
|
wyniki |
313 |
żeglarstwo |
MŚ 49er juniorów Travemunde |
19-01.08.2023 |
|
wyniki |
314 |
piłka siatkowa |
ME U-17 mężczyzn Podgorica |
19-30.07.2023 |
|
wyniki |
315 |
jeździectwo › ujeżdżenie |
ME juniorów Kronberg |
18-23.07.2023 |
|
wyniki |
316 |
piłka nożna |
ME U-19 kobiet Bruksela |
18-30.07.2023 |
|
wyniki |
317 |
boks |
ME kadetek i kadetów Ploeszti |
18-31.07.2023 |
|
wyniki |
318 |
jeździectwo › ujeżdżenie |
ME kadetów Kronberg |
18-23.07.2023 |
|
wyniki |
319 |
żeglarstwo |
MŚ młodzieżowe FKite Gizzeria |
17-23.07.2023 |
|
wyniki |
320 |
tenis |
ME juniorów młodszych U18 Klosters |
17-23.07.2023 |
|
wyniki |
321 |
rugby |
ME Jun U18 - 7x mężczyzn Berno |
15-16.07.2023 |
|
wyniki |
322 |
triathlon |
MŚ super sprint i sztafety mix Hamburg |
15-16.07.2023 |
|
wyniki |
323 |
triathlon |
MŚ sprint i sztafety Mix U-23 Hamburg |
15-16.07.2023 |
|
wyniki |
324 |
pływanie |
MŚ Fukuoka |
14-30.07.2023 |
|
wyniki |
325 |
piłka wodna |
MŚ Fukuoka |
14-30.07.2023 |
|
wyniki |
326 |
pływanie › wody otwarte |
MŚ Fukuoka |
14-30.07.2023 |
|
wyniki |
327 |
pływanie › skoki do wody |
MŚ Fukuoka |
14-30.07.2023 |
|
wyniki |
328 |
strzelectwo sportowe |
MŚ jun rzutki Changwon |
14-28.07.2023 |
|
wyniki |
329 |
strzelectwo sportowe |
MŚ juniorów Changwon |
14-28.07.2023 |
|
wyniki |
330 |
tenis stołowy |
ME juniorów Gliwice |
14-23.07.2023 |
|
wyniki |
331 |
tenis stołowy |
ME juniorów młodszych Gliwice |
14-23.07.2023 |
|
wyniki |
332 |
lekkoatletyka |
ME młodzieżowe U-23 Espoo |
13-16.07.2023 |
|
wyniki |
333 |
jeździectwo › ujeżdżenie |
ME młodzieżowe Budapeszt |
11-16.07.2023 |
|
wyniki |
334 |
kolarstwo › tor |
ME juniorów Anadia |
11-16.07.2023 |
|
wyniki |
335 |
pięciobój nowoczesny |
MŚ juniorów młodszych trójbój Aleksandria |
11-16.07.2023 |
|
wyniki |
336 |
żeglarstwo |
ME kadetów kl. ILCA6 Gdynia |
11-19.07.2023 |
|
wyniki |
337 |
piłka siatkowa |
ME kadetek u-17 Vrnjacka Banja |
11-24.07.2023 |
|
wyniki |
338 |
kolarstwo › tor |
ME młodzieżowe Anadia |
11-16.07.2023 |
|
wyniki |
339 |
żeglarstwo |
ME ILCA 6 juniorów Gdynia |
10-21.07.2023 |
|
wyniki |
340 |
jeździectwo › skoki |
ME młodzieżowe Gorla Minore |
10-16.07.2023 |
|
wyniki |
341 |
jeździectwo › skoki |
ME juniorów Gorla Minore |
10-16.07.2023 |
|
wyniki |
342 |
jeździectwo › skoki |
ME juniorów młodszych Gorla Minore |
10-16.07.2023 |
|
wyniki |
343 |
koszykówka |
ME U-20 mężczyzn Heraklion |
08-16.07.2023 |
|
wyniki |
344 |
hokej na trawie |
ME juniorów Krefeld |
08-16.07.2023 |
|
wyniki |
345 |
żeglarstwo |
MŚ juniorzy młodsi klasa A's Gizzeria |
08-12.07.2023 |
|
wyniki |
346 |
kolarstwo › BMX |
ME młodzieżowe U-23 racing Besancon |
07-09.07.2023 |
|
wyniki |
347 |
kolarstwo › BMX |
ME juniorów młodszych racing Besancon |
07-09.07.2023 |
|
wyniki |
348 |
gimnastyka › artystyczna |
MŚ juniorek Clij-Napoca, Rumunia |
07-09.07.2023 |
|
wyniki |
349 |
kolarstwo › BMX |
ME BMX racing Besancon |
07-09.07.2023 |
|
wyniki |
350 |
piłka siatkowa |
MŚ U-21 mężczyzn Manama |
06-17.07.2023 |
|
wyniki |