Sport | Zawody | Data | Zawodnicy | Konkurencja | Miejsce | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Antolec Jan | sprint | 47 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Słowiok Paweł | komb. norw. | 13 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Cieślar Adam | komb. norw. | 26 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Biela Stanisław | komb. norw. | 27 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Pyclik Michał | komb. norw. | 40 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Słowiok Paweł | komb. norw. sprint | 10 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Gąsienica Andrzej | komb. norw. sprint | 11 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Biela Stanisław | komb. norw. sprint | 17 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Cieślar Adam | komb. norw. sprint | nie wystartował | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Zapotoczny Andrzej | skoki | 16 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Byrt Tomasz | skoki | 24 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Miętus Krzysztof | skoki | 25 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r |
Miętus Krzysztof Zapotoczny Andrzej Murańka Klemens Byrt Tomasz |
skoki drużyna | 4 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Marcisz Ewelina | bieg łączony(C+F) | 5 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Kozielska Magdalena | bieg łączony(C+F) | 57 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Wachała Patrycja | bieg łączony(C+F) | 58 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Klisz Paweł | bieg łączony(C+F) | 54 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Nędza-Kubiniec Andrzej | bieg łączony(C+F) | 64 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Ligocki Mateusz | bieg łączony(C+F) | 65 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Matuszny Rafał | bieg łączony(C+F) | 69 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r |
Marcisz Ewelina Kozielska Magdalena Wachała Patrycja Letocha Urszula |
4x3,3 km | 14 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Marcisz Ewelina | sprint | 27 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Kozielska Magdalena | sprint | 70 | |
narciarstwo | MŚ MŚ Jun. i U-23 Otepaa | 31.01.11 r | Wachała Patrycja | sprint | 54 | |
piłka ręczna | MŚ MŚ Mężczyzn Malmoe | 30.01.11 r |
Szmal Sławomir Siódmiak Artur Żółtak niel Jurecki Bartosz Tłuczyński omasz Jachlewski Mateusz Kuchczyński Patryk Jurasik Mariusz Tkaczyk Grzegorz Jaszka Bartłomiej Rosiński Tomasz Jurecki Michał Lijewski Marcin Jurkiewicz Mariusz Bielecki Karol Wyszomirski Piotr |
zespół | 8 | |
łyżwiarstwo | ME ME Sen. Berno | 30.01.11 r | Cieplucha Maciej | soliści | odp. w eliminacjach | |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen. Cesana | 30.01.11 r | Staszulonek Ewelina | jedynki tor lod. | dyskwalifikacja | |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen. Cesana | 30.01.11 r |
Petyniak Artur Wanielista Adam |
dwójki tor lod. | 18 | 01:48,237 |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen. Cesana | 30.01.11 r | Kurowski Maciej | jedynki tor lod. | 19 | 01:44,819 |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen.-tory natur. Grantrau | 30.01.11 r | Ryś Wioletta | jedynki tor nat. | 18 | |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen.-tory natur. Grantrau | 30.01.11 r | Jędrzejko Adam | jedynki tor nat. | 16 | |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen.-tory natur. Grantrau | 30.01.11 r | Waniczek Damian | jedynki tor nat. | 23 | |
saneczkarstwo | MŚ MŚ Sen.-tory natur. Grantrau | 30.01.11 r |
Laszczak Andrzej Waniczek Damian |
dwójki tor nat. | 3 | |
łyżwiarstwo | MŚ MŚ Sen.-wlb sprint Heerenveen | 23.01.11 r | Niedźwiedzki Konrad | wielobój sprint. | 23 | 143,530 |
łyżwiarstwo | MŚ MŚ Sen.-wlb sprint Heerenveen | 23.01.11 r | Waś Artur | wielobój sprint. | 33 | |
żeglarstwo | MŚ MS/ME - kl.Ice Opti Tallinn | 23.01.11 r | Marciniak Antonina | ice-optimist | 1 | |
żeglarstwo | MŚ MS/ME - kl.Ice Opti Tallinn | 23.01.11 r | Rybicka Zuzanna | ice-optimist | 2 | |
żeglarstwo | MŚ MS/ME - kl.Ice Opti Tallinn | 23.01.11 r | Cesarski Kamil | ice-optimist | 3 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Smykała Zuzanna | cross | 21 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Ligocki Mateusz | cross | 28 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Jodko Maciej | cross | 35 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Bocian Marcin | cross | 50 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Król-Walas Aleksandra | slalom gigant równ. | 24 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Woźniak Paulina | slalom gigant równ. | dyskwalifikacja | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Woźniak Marcin | slalom gigant równ. | 33 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Ligocka Paulina | halfpipe `jazda w rynnie` | 11 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Ligocki Michał | halfpipe `jazda w rynnie` | 27 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Woźniak Paulina | slalom równ. | 36 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Król-Walas Aleksandra | slalom równ. | 39 | |
snowboard | MŚ MŚ Sen. La Molina | 23.01.11 r | Woźniak Marcin | slalom równ. | dyskwalifikacja |