Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Hejmej Rafał
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
wioślarstwo
ME ME Brandenburg
8.05.16 r
Zabłocki Bartosz
Hejmej Rafał
dwójka b`ster
11
wioślarstwo
PŚ Varese
17.04.16 r
Zabłocki Bartosz
Hejmej Rafał
dwójka bez ster
12
wioślarstwo
ME ME Poznań
31.05.15 r
Rosolski Damian
Hejmej Rafał
Wojewodzic Konrad
Hojka Piotr
czwórka bez ster
12
wioślarstwo
PŚ Bled
10.05.15 r
Hojka Piotr
Wojewodzic Konrad
Leszczyński Karol
Hejmej Rafał
czwórka bez ster
6
wioślarstwo
MŚ MŚ Amsterdam
31.08.14 r
Hojka Piotr
Hejmej Rafał
Rosolski Damian
Wojewodzic Konrad
czwórka bez ster
16
wioślarstwo
PŚ Aiguebelette
22.06.14 r
Wojewodzic Konrad
Hejmej Rafał
Rosolski Damian
Wilangowski Mateusz
czwórka bez ster
8
wioślarstwo
ME ME Belgrad
1.06.14 r
Gutorski Wojciech
Hejmej Rafał
Rosolski Damian
Ablewski Ryszard
czwórka bez ster
15
wioślarstwo
MŚ MŚ Changju
1.09.13 r
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Juszczak Piotr
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
ósemka
4
wioślarstwo
PŚ Lucerna
14.07.13 r
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
6
wioślarstwo
PŚ Eton
23.06.13 r
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Szpakowski Michał
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
Trojanowski Daniel
ósemka
2
wioślarstwo
ME ME Sewilla
2.06.13 r
Burda Mikołaj
Juszczak Piotr
Trojanowski Daniel
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Hejmej Rafał
Hojka Piotr
Brzeziński Marcin
Schodowski Zbigniew
ósemka
2
wioślarstwo
ME ME Varese
16.09.12 r
Brzeziński Marcin
Trojanowski Daniel
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Schodowski Zbigniew
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Mattik Maciej
ósemka
1
wioślarstwo
IO Londyn
12.08.12 r
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Schodowski Zbigniew
Hejmej Rafał
ósemka
7
wioślarstwo
PŚ Monachium
17.06.12 r
Brzeziński Marcin
Juszczak Piotr
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
1
wioślarstwo
PŚ Lucerna
27.05.12 r
Brzeziński Marcin
Juszczak Piotr
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Zabłocki Bartosz
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
5
wioślarstwo
PŚ Belgrad
6.05.12 r
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
Juszczak Piotr
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Trojanowski Daniel
ósemka
4
wioślarstwo
ME ME Sen. Plovdiv
18.09.11 r
Brzeziński Marcin
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Hejmej Rafał
ósemka
1
wioślarstwo
MŚ MŚ Sen. Bled
4.09.11 r
Brzeziński Marcin
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Hejmej Rafał
ósemka
5
wioślarstwo
PŚ Ruderwelt Luzern Lucerna
10.07.11 r
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Juszczak Piotr
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
6
<
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie