Technologia
A
A
Zespół Metodyczny
O zespole
Skład osobowy
Konferencje
Zawodnicy
Team100
Wyniki zawodów
Kalendarz
Kontakty
Igrzyska
Sporty
Sporty letnie
badminton
baseball
boks
breaking
gimnastyka
golf
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
karate
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
rugby
strzelectwo sportowe
surfing
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
wrotkarstwo
wspinaczka
zapasy
żeglarstwo
Sporty zimowe
biathlon
bobsleje
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
saneczkarstwo
skeleton
snowboard
Forum Trenera
Wyniki sportowe -
Radosz Dariusz
wpisów na stronie
25
lub
50
Nazwa zawodów
Sport
wybierz ...
badminton
baseball
boks
gimnastyka
hokej na trawie
jeździectwo
judo
kajakarstwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
łucznictwo
pięciobój nowoczesny
piłka nożna
piłka ręczna
piłka siatkowa
piłka wodna
pływanie
podnoszenie ciężarów
strzelectwo sportowe
szermierka
taekwondo
tenis
tenis stołowy
triathlon
wioślarstwo
zapasy
żeglarstwo
biathlon
saneczkarstwo
curling
hokej na lodzie
łyżwiarstwo
narciarstwo
snowboard
bobsleje
golf
rugby
skeleton
wspinaczka
karate
wrotkarstwo
surfing
breaking
Konkurencja
Data od
Data do
Sport
Zawody
Data
Zawodnicy
Konkurencja
Miejsce
Wynik
wioślarstwo
PŚ Ruderwelt Luzern Lucerna
10.07.11 r
Brzeziński Marcin
Hejmej Rafał
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Juszczak Piotr
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
6
wioślarstwo
PŚ Belgrad
6.05.12 r
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Brzeziński Marcin
Szpakowski Michał
Juszczak Piotr
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Trojanowski Daniel
ósemka
4
wioślarstwo
PŚ Lucerna
27.05.12 r
Brzeziński Marcin
Juszczak Piotr
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Zabłocki Bartosz
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
5
wioślarstwo
PŚ Monachium
17.06.12 r
Brzeziński Marcin
Juszczak Piotr
Radosz Dariusz
Hojka Piotr
Burda Mikołaj
Hejmej Rafał
Aranowski Krystian
Szpakowski Michał
Trojanowski Daniel
ósemka
1
wioślarstwo
PŚ Aiguebelette
22.06.14 r
Licznerski Piotr
Radosz Dariusz
Biskup Mateusz
Czaja Dominik
czwórka podw.
9
wioślarstwo
PŚ Lucerna
13.07.14 r
Biskup Mateusz
Radosz Dariusz
Grabowski Dawid
Ziętarski Mirosław
czwórka podw.
5
wioślarstwo
PŚ Bled
10.05.15 r
Radosz Dariusz
Ziętarski Mirosław
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
czwórka podw.
5
wioślarstwo
PŚ Varese
17.04.16 r
Biskup Mateusz
Radosz Dariusz
Ziętarski Mirosław
Chabel Wiktor
czwórka podw.
3
wioślarstwo
PŚ Poznań
19.06.16 r
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
Radosz Dariusz
Ziętarski Mirosław
czwórka podw.
3
wioślarstwo
MŚ MŚ Sen. Bled
4.09.11 r
Brzeziński Marcin
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Hejmej Rafał
ósemka
5
wioślarstwo
ME ME Sen. Plovdiv
18.09.11 r
Brzeziński Marcin
Trojanowski Daniel
Szpakowski Michał
Aranowski Krystian
Juszczak Piotr
Burda Mikołaj
Hojka Piotr
Radosz Dariusz
Hejmej Rafał
ósemka
1
wioślarstwo
ME ME Belgrad
1.06.14 r
Węgrzycki-Szymczyk Natan
Licznerski Piotr
Grabowski Dawid
Radosz Dariusz
czwórka podw.
5
wioślarstwo
MŚ MŚ Amsterdam
31.08.14 r
Ziętarski Mirosław
Grabowski Dawid
Radosz Dariusz
Biskup Mateusz
czwórka podw.
10
wioślarstwo
ME ME Poznań
31.05.15 r
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
Ziętarski Mirosław
Radosz Dariusz
czwórka podw.
4
wioślarstwo
MŚ MŚ Aiguebelette
6.09.15 r
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
Ziętarski Mirosław
Radosz Dariusz
czwórka podw.
7
wioślarstwo
ME ME Brandenburg
8.05.16 r
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
Grabowski Dawid
Radosz Dariusz
czwórka podw.
7
wioślarstwo
IO Rio
21.08.16 r
Biskup Mateusz
Chabel Wiktor
Radosz Dariusz
Ziętarski Mirosław
czwórka podw.
4
6.12,09
wioślarstwo
ME Racice
28.05.17 r
Wicenciak Adam
Chabel Wiktor
Radosz Dariusz
Czaja Dominik
czwórka podw.
2
wioślarstwo
MŚ Sarasota
1.10.17 r
Radosz Dariusz
Wicenciak Adam
Czaja Dominik
Chabel Wiktor
czwórka podw.
5
<
>
Relacje na żywo
Rozwiń ›
Igrzyska w Tokio
Igrzyska w Pekinie