Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
276 | Poluta Michał (z) | 1995 | CCC Team Polkowice | |
strzelectwo sportowe | ||||
277 | Borek Julita (z) | 1995 | 10 m Ppn 60 | Dwór Grunwaldzki Poznań |
tenis | ||||
278 | Walków Szymon (z) | 1995 | debel | Redeco Wrocław |
kajakarstwo | ||||
279 | Putto Dominika (z) | 1995 | sprint › K-2 200 m sprint › K-4 500 m |
WKS Zawisza Bydgoszcz |
zapasy | ||||
280 | Eduard Grigoriev (z) | 1995 | wolne › 74 kg wolne › 65 kg |
Mazowsze Teresin |
tenis | ||||
281 | Drzewiecki Karol (z) | 1995 | debel | WKS Grunwald Poznań |
lekkoatletyka | ||||
282 | Galant Martyna (z) | 1995 | 800 m 1500 m |
OŚ AZS Poznań |
wioślarstwo | ||||
283 | Wierzbowska Maria | 1995 | czwórka b`ster | RTW Lotto Bydgostia Bydgoszcz |
piłka siatkowa | ||||
284 | Kociołek Katarzyna (z) | 1995 | plażowa › zespół | UKS SMS Łódź |
lekkoatletyka | ||||
285 | Rozmys Michał | 1995 | 1500 m 800 m |
UKS Barnim Goleniów |
piłka siatkowa | ||||
286 | Szalpuk Artur (z) | 1995 | zespół zespół |
Skra Bełchatów |
biathlon | ||||
287 | Zbylut Kinga (z) | 1995 | 7,5 km `sprint` 15 km `indywidualny` 10 km doch. |
BKS Wojsko Polskie Kościelisko |
lekkoatletyka | ||||
288 | Duszyński Kajetan | 1995 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS Łódź |
narciarstwo | ||||
289 | Wolny Jakub | 1995 | skoki narciarskie › skoki LH | LKS Klimczok Bystra |
piłka siatkowa | ||||
290 | Śliwka Aleksander (z) | 1995 | zespół zespół zespół |
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle |
narciarstwo | ||||
291 | Stękała Andrzej | 1995 | skoki narciarskie › loty narciarskie skoki narciarskie › skoki LH |
AZS Zakopane |
kolarstwo | ||||
292 | Rudyk Mateusz (z) | 1995 | tor › sprint druż. tor › sprint |
ALKS Stal Grudziądz |
narciarstwo | ||||
293 | Bury Kamil (z) | 1995 | biegi narciarskie › sprint biegi narciarskie › 15 km biegi narciarskie › bieg łączony(C+F) |
MKS Istebna |
lekkoatletyka | ||||
294 | Kopeć Dominik (z) | 1995 | 200 m 100 m 4x100 m |
Agros Zamość |
wioślarstwo | ||||
295 | Zillmann Katarzyna (z) | 1995 | czwórka podw. | AZS UMK Toruń |
296 | Czaja Dominik (z) | 1995 | czwórka podw. | AZS-AWF Kraków |
lekkoatletyka | ||||
297 | Ennaoui Sofia (z) | 1995 | 1500 m 3000 m |
AZS UMCS Lublin |
łyżwiarstwo | ||||
298 | Maliszewska Natalia | 1995 | short track > sztaf. short track > 500 m short track > 1500 m short track > 1000 m short track > wielobój |
Juvenia Białystok |
tenis stołowy | ||||
299 | Dyjas Jakub (z) | 1995 | gra pojedyncza gra podwójna drużyna |
Dekorglas Działdowo |
pływanie | ||||
300 | Lesiak Kacper (z) | 1995 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › tramp. 3m synch. |
Stal Rzeszów |