Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
koszykówka | ||||
176 | Wojciechowski Mathieu (z) | 1992 | zespół | Śląsk Wrocław |
lekkoatletyka | ||||
177 | Hołub-Kowalik Małgorzata | 1992 | 4x400 m 400 m 4x400 mieszana |
AZS UMCS Lublin |
zapasy | ||||
178 | Baran Radosław (z) | 1992 | wolne › 97 kg | Ceramik Krotoszyn |
lekkoatletyka | ||||
179 | Święty-Ersetic Justyna | 1992 | 400 m 4x400 m 4x400 mieszana |
AZS AWF Katowice |
koszykówka | ||||
180 | Sokołowski Michał (z) | 1992 | zespół | Anwil-Nobiles Włocławek |
lekkoatletyka | ||||
181 | Jackiewicz Monika (z) | 1992 | maraton | MKL Szczecin |
zapasy | ||||
182 | Kułynycz Arkadiusz (z) | 1992 | klasyczne › 87 kg | Olimpijczyk Radom |
żeglarstwo | ||||
183 | Piasecki Jacek (z) | 1993 | 49-er | MKS-AZS Gdańsk |
piłka siatkowa | ||||
184 | Rudol Maciej (z) | 1993 | plażowa › zespół | TS Volley Rybnik |
łucznictwo | ||||
185 | Sierakowski Kacper (z) | 1993 | indywidualnie drużynowo |
Marymont Warszawa |
łyżwiarstwo | ||||
186 | Wielgat Adrian (z) | 1993 | szybkie › 5000 m szybkie › 1500 m |
Orzeł Elbląg |
kajakarstwo | ||||
187 | Głazunow Wiktor (z) | 1993 | sprint › C-1 1000 m sprint › C-2 1000 m |
AZS AWF Gorzów Wielkopolski |
koszykówka | ||||
188 | Niedźwiedzki Piotr (z) | 1993 | zespół 3x3 |
WKK Wrocław |
wspinaczka | ||||
189 | Dzieński Marcin (z) | 1993 | kombinacja na czas |
KU AZS PWSZ Tarnów |
szermierka | ||||
190 | Antkiewicz Mateusz (z) | 1993 | szpada ind. szpada druż. |
AZS-AWF Katowice |
kajakarstwo | ||||
191 | Stanny Magda (z) | 1993 | sprint › C-2 500 m | Warta Poznań |
zapasy | ||||
192 | Wrzesień Jowita (z) | 1993 | wolne › 60 kg wolne › 57 kg |
CSiR Dąbrowa G. |
golf | ||||
193 | Meronk Adrian (z) | 1993 | indywidualnie | Toya G&CC Wrocław |
rugby | ||||
194 | Klichowska Anna (z) | 1993 | kobiety 7-os | Biało-Zielone Gdańsk |
195 | Oboza Klaudia (z) | 1993 | kobiety 7-os | Biało-Zielone Gdańsk |
196 | Zawadzka Patrycja (z) | 1993 | kobiety 7-os | Biało-Zielone Gdańsk |
łyżwiarstwo | ||||
197 | Spodyriev Maksym | 1993 | figurowe › pary taneczne | MKS Axel Toruń |
kolarstwo | ||||
198 | Łukasik Krzysztof (z) | 1993 | górskie › cross country | JBG-2 Warszowice |
koszykówka | ||||
199 | Gielo Tomasz (z) | 1993 | zespół | CB 1939 Canarias |
bobsleje | ||||
200 | Zakrzewski Jakub (z) | 1993 | czwórki | AZS-AWFiS Gdańsk |