Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
lekkoatletyka | ||||
26 | Siciarz Klaudia | 1998 | 100 m ppł | AZS AWF Kraków |
27 | Sarna Angelika | 1997 | 800 m | AZS-AWF Warszawa |
28 | Rzeźniczak Mateusz | 1998 | 400 m 4x400 m |
RKS Łódź |
zapasy | ||||
29 | Rybicki Kamil | 1996 | wolne › 74 kg | Mazowsze Teresin |
lekkoatletyka | ||||
30 | Rozmys Michał | 1995 | 1500 m 800 m |
UKS Barnim Goleniów |
kolarstwo | ||||
31 | Rajkowski Patryk | 1996 | tor › keirin tor › sprint druż. |
UKS Limaro Kórnik |
pływanie | ||||
32 | Polańska Aleksandra | 2000 | 100 m st. dowolny 200 m st. dowolny 4x200 m st. dowolny |
UKS GOS Raszyn |
kolarstwo | ||||
33 | Płosaj Nikol | 1996 | tor › dochodzenie drużynowe | MAT Atom Sobótka |
34 | Pikulik Daria | 1997 | tor › dochodzenie drużynowe tor › omnium tor › madison |
Ziemia Darłowska Darłowo |
35 | Pikulik Wiktoria | 1998 | tor › dochodzenie drużynowe tor › madison |
Ziemia Darłowska Darłowo |
pływanie | ||||
36 | Peda Paulina | 1998 | 100 m st. motylkowy 100 m st. dowolny 100 m st. grzbietowy 4x100 m st. dowolny |
AZS-AWF Katowice |
łyżwiarstwo | ||||
37 | Palka Szymon | 1997 | szybkie › 1000 m | Stoczniowiec Gdańsk |
judo | ||||
38 | Pacut Beata | 1995 | 78 kg | Czarni Bytom |
snowboard | ||||
39 | Nowaczyk Michał | 1996 | slalom gigant równ. | AZS Zakopane |
kolarstwo | ||||
40 | Niewiadoma Katarzyna | 1994 | szosa › start wsp. | zagraniczny |
lekkoatletyka | ||||
41 | Niedziałek Łukasz | 2000 | chód 20 km | WLKS Nowe Iganie |
narciarstwo | ||||
42 | Murańka Klemens | 1994 | skoki narciarskie › skoki LH skoki narciarskie › skoki NH |
Wisła Zakopane |
lekkoatletyka | ||||
43 | Mrzygłód Cyprian | 1998 | rzut oszczepem rzut oszczepem |
AZS AWFiS Gdańsk |
wspinaczka | ||||
44 | Mirosław Aleksandra | 1994 | kombinacja na czas |
KW Kotłownia |
wioślarstwo | ||||
45 | Michałkiewicz Olga | 1994 | czwórka b`ster | AZS-AWF Gorzów Wielkopolski |
łyżwiarstwo | ||||
46 | Michalski Piotr | 1994 | szybkie › 500 m szybkie › 1000 m |
AZS AWF Katowice |
snowboard | ||||
47 | Michalik Aleksandra | 1999 | cross | AZS Zakopane |
żeglarstwo | ||||
48 | Melzacka Aleksandra | 1998 | 49-er FX | YKP Gdynia |
narciarstwo | ||||
49 | Marcisz Izabela | 2000 | biegi narciarskie > sprint ind. F | Stowarzyszenie Sportowe Prządki SKI |
łyżwiarstwo | ||||
50 | Maliszewska Natalia | 1995 | short track > sztaf. short track > 500 m short track > 1500 m short track > 1000 m short track > wielobój |
Juvenia Białystok |