Lp. | Nazwisko i Imię | Sport / Dyscyplina / Konkurencja | Zawody / Data | Wynik | Pozycja | Kwalifikacja |
---|---|---|---|---|---|---|
26 |
Parszczyński Łukasz |
lekkoatletyka › 3000 m prz. |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
27 |
Kszczot Adam |
lekkoatletyka › 800 m |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
28 |
Pyrek Monika |
lekkoatletyka › skok o tyczce |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
29 |
Małachowski Piotr |
lekkoatletyka › rzut dyskiem |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
30 |
Włodarczyk Anita |
lekkoatletyka › rzut młotem |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
31 |
Fajdek Paweł |
lekkoatletyka › rzut młotem |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
32 |
Majewski Tomasz |
lekkoatletyka › pchnięcie kulą |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
33 |
Michalski Łukasz |
lekkoatletyka › skok o tyczce |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
34 |
Kowalska Katarzyna |
lekkoatletyka › 3000 m prz. |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
35 |
Noga Artur |
lekkoatletyka › 110 m ppł |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
36 |
Pliś Renata |
lekkoatletyka › 1500 m |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
37 |
Jesień Anna |
lekkoatletyka › 400 m ppł |
22.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
38 |
Fijałek Grzegorz Prudel Mariusz |
piłka siatkowa › plażowa › zespół |
21.06.12 r | Ranking FIVB | Imienna | |
39 |
Spisak Paweł |
jeździectwo › WKKW › ind. |
20.06.12 r | Ranking olimpijski – lista rezerwowa | Imienna | |
40 |
Yarokhau Agnieszka |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
41 |
Dygacz Agnieszka |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
42 |
Buziak Paulina |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
43 |
Tomala Dawid |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
44 |
Nowak Łukasz |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
45 |
Sudoł Grzegorz |
lekkoatletyka › chód 20 km |
18.06.12 r | decyzja Zarządu PZLA | Imienna | |
46 |
Dobrowolski Rafał |
łucznictwo › indywidualnie |
PŚ Ostatnie kwalifikacje do IO Ogden 17.06.12 r |
|
2 |
Krajowa |
47 |
Gawlikowska Sylwia |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
16.06.12 r | Ranking olimpijski UIPN | Imienna | |
48 |
Klekot Łukasz |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
16.06.12 r | Lista rezerwowa UIPN | Imienna | |
49 |
Staśkiewicz Szymon |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
16.06.12 r | Lista rezerwowa UIPN | Imienna | |
50 |
Wójcik Katarzyna |
pięciobój nowoczesny › indywidualnie |
16.06.12 r | Lista rezerwowa UIPN | Imienna |