Lp. | Nazwisko / Imię | Rok urodzenia | Konkurencje | Klub |
---|---|---|---|---|
żeglarstwo | ||||
26 | Barwińska Agata (z) | 1995 | Laser radial (ILCA6) | MOS Iława |
lekkoatletyka | ||||
27 | Baumgart-Witan Iga | 1989 | 4x400 m 400 m |
BKS Bydgoszcz |
podnoszenie ciężarów | ||||
28 | Bęben Patryk (z) | 2000 | 77 kg 81 kg |
CLKS Mazovia Ciechanów |
lekkoatletyka | ||||
29 | Bednarek Sylwester | 1989 | skok wzwyż | RKS Łódź |
zapasy | ||||
30 | Bednarz Patryk (z) | 1900 | klasyczne › 77 kg | Olimpijczyk Radom |
piłka siatkowa | ||||
31 | Bednorz Bartosz (z) | 1994 | zespół zespół |
Zenit Kazań |
szermierka | ||||
32 | Bem Maciej (z) | 2001 | floret ind. floret druż. floret ind. |
AZS-AWF Poznań |
boks | ||||
33 | Bereźnicki Mateusz (z) | 2001 | 91 kg 92 kg |
BKS Skorpion Szczecin |
tenis | ||||
34 | Berkieta Tomasz (z) | 2006 | singel debel |
KT Legia Warszawa |
strzelectwo sportowe | ||||
35 | Bernal Sandra | 1999 | Trap 75 Trap 125 |
Śląsk Wrocław |
pływanie | ||||
36 | Bernat Laura (z) | 2005 | 50 m st. dowolny 200 m st. grzbietowy |
AZS UMCS Lublin |
zapasy | ||||
37 | Bernatek Mateusz (z) | 1994 | klasyczne › 67 kg | AKS Piotrków Trybunalski |
szermierka | ||||
38 | Bielec Maciej (z) | 1997 | szpada ind. szpada druż. |
Szpada Wrocław |
kolarstwo | ||||
39 | Bielecki Maciej | 1987 | tor › sprint druż. | Piast Szczecin |
piłka siatkowa | ||||
40 | Bieniek Mateusz (z) | 1994 | zespół | Skra Bełchatów |
kolarstwo | ||||
41 | Bieniek Damian | 1900 | szosa › start wsp. | brak danych |
zapasy | ||||
42 | Bieńkowski Krzysztof (z) | 1990 | wolne › 65 kg wolne › 86 kg |
AKS Białogard |
wioślarstwo | ||||
43 | Biskup Mateusz (z) | 1994 | dwójka podw. czwórka podw. |
LOTTO-Bydgostia |
kajakarstwo | ||||
44 | Błażejczak Zuzanna (z) | 2004 | sprint › K-2 500 m sprint › K-4 500 m |
KS Jezioro Tarnobrzeg |
pływanie | ||||
45 | Błażowska Aleksandra (z) | 2002 | skoki do wody › trampolina 3 m skoki do wody › trampolina 1 m |
Stal Rzeszów |
kolarstwo | ||||
46 | Bodnar Maciej (z) | 1985 | szosa › ind. na czas | zagraniczny |
tenis stołowy | ||||
47 | Bogdanowicz Natalia (z) | 2007 | gra pojedyncza gra pojedyncza gra podwójna |
Warmia Lidzbark Warm. |
koszykówka | ||||
48 | Bogucki Adrian (z) | 1999 | zespół zespół |
Arka Gdynia |
piłka siatkowa | ||||
49 | Bołądź Bartłomiej (z) | 1994 | zespół | Śleps Suwałki |
strzelectwo sportowe | ||||
50 | Borek Julita (z) | 1995 | 10 m Ppn 60 | Dwór Grunwaldzki Poznań |