SPORT – KONKURENCJA/ETAP RYWALIZACJI | GODZINA / DATA | ZAWODNICY SZCZEGÓŁY |
---|---|---|
łucznictwo › indywidualnie (k) runda rankingowa |
18:00 - 20:00 05.08.2016 |
pozycja: 40 wynik: 620 pkt.
|
strzelectwo sportowe › 10 m Kpn 40 (k) kwalifikacje |
13:30 - 14:20 06.08.2016 |
pozycja: 40 wynik: 409,1 pkt
pozycja: 29 wynik: 412,8 pkt
|
wioślarstwo › jedynka (m) eliminacje |
13:30 - 14:30 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (ogólnie 9. miejsce) - 7.12,43 - awans do 1/4 finału
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) I runda |
14:00 - 15:30 06.08.2016 |
wygrana z M. Batra (IND) 4:2 - awans do II rundy
|
kolarstwo › szosa › start wsp. (m) wyścig |
14:30 - 20:57 06.08.2016 |
pozycja: 3 wynik: 6:10.10
pozycja: 56 wynik: 6:30.05
pozycja: 62 wynik: 6:30.05
nie ukończył
|
tenis › singel (k) I runda |
15:45 - 21:30 06.08.2016 |
przegrana z S. Zheng (CHN) 4:6, 5:7
pozycja: 33 wynik:
|
tenis › debel (m) I runda |
15:45 - 21:30 06.08.2016 |
wygrana z R. Bopanną i L. Paesem (IND) 6:4, 7:6(6) - awans do II rundy
|
wioślarstwo › dwójka podw. (k) eliminacje |
16:00 - 16:30 06.08.2016 |
1. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 7.16,16 - awans do półfinału
|
wioślarstwo › czwórka podw. (m) eliminacje |
17:30 - 17:50 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (ogólnie 3. miejsce) - 5.51,28 - awans do finału
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) eliminacje |
17:50 - 18:10 06.08.2016 |
2. miejsce w serii (3. miejsce ogólnie) - 6.33,43 - awans do repasaży
|
strzelectwo sportowe › 10 m Ppn 60 (m) kwalifikacje |
18:00 - 19:15 06.08.2016 |
pozycja: 41 wynik: 567 pkt
|
pływanie › 400 m st. dowolny (m) eliminacje |
18:48 - 19:15 06.08.2016 |
pozycja: 20 wynik: 3.48,87
pozycja: 28 wynik: 3.49,84
|
pływanie › 100 m st. klasyczny (m) eliminacje |
19:53 - 20:14 06.08.2016 |
pozycja: 29 wynik: 1.01,06
|
pływanie › 4x100 m st. dowolny (k) eliminacje |
20:17 - 20:30 06.08.2016 |
pozycja: 15 wynik: 3.41,43
|
tenis › singel (k) I runda |
20:30 - 22:00 06.08.2016 |
przegrana z A. Pawliuczenkową (RUS) 0:6, 3:6
pozycja: 33 wynik:
|
boks › 91 kg (m) 1/8 finału |
00:00 - 00:15 07.08.2016 |
przegrana z L. Okolie (GBR) 28:29
pozycja: 17 wynik:
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (m) |
00:00 - 01:30 07.08.2016 |
wygrana z M. Aguirre (PAR) 4:0
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) II runda |
01:30 - 02:00 07.08.2016 |
przegrana z S. Kim (PRK) 0:4 (9:11, 2:11, 6:11, 6:11)
pozycja: 17 wynik:
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) faza grupowa |
02:00 - 03:00 07.08.2016 |
wygrana z Boeckermannem i Fluegennem (GER) 21:11, 23:21
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (k) II runda |
02:15 - 02:45 07.08.2016 |
przegrana z D. Monteiro Dodean (ROU) 1:4 (10:12, 9:11, 9:11, 11:5, 8:11)
pozycja: 17 wynik:
|
strzelectwo sportowe › 10 m Ppn 40 (k) kwalifikacje |
14:00 - 14:50 07.08.2016 |
pozycja: 23 wynik: 379-10x
|
jeździectwo › WKKW › ind. ujeżdżenie |
15:00 - 21:02 07.08.2016 |
51. miejsce - 53,60
|
tenis › singel (m) I runda |
16:00 - 18:00 07.08.2016 |
przegrana z G. Mullerem (LUX) 7:5, 1:6, 6:7(10)
pozycja: 33 wynik:
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (k) faza grupowa |
16:00 - 16:45 07.08.2016 |
wygrana z L. Fendrick/B. Sweat (USA) 2:1 (14:21, 21:13, 15:7)
|
kolarstwo › szosa › start wsp. (k) wyścig |
17:15 - 21:21 07.08.2016 |
pozycja: 6 wynik: 3:51.47
pozycja: 24 wynik: 3:56.34
pozycja: 41 wynik: 4:01.29
|
kajakarstwo › slalom › C-1 (m) I przejazd |
17:30 - 18:10 07.08.2016 |
3. miejsce - 96,67
|
pływanie › 100 m st. grzbietowy (k) eliminacje |
18:00 - 18:18 07.08.2016 |
pozycja: 21 wynik: 1.01,31
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (m) I przejazd |
18:20 - 19:12 07.08.2016 |
16. miejsce - 96,73
|
pływanie › 200 m st. dowolny (m) eliminacje |
18:21 - 18:49 07.08.2016 |
15. miejsce - 1.47,12 - awans do 1/2 finału
|
pływanie › 100 m st. grzbietowy (m) eliminacje |
19:14 - 19:31 07.08.2016 |
pozycja: 23 wynik: 54,39
pozycja: 26 wynik: 54,52
|
kajakarstwo › slalom › C-1 (m) II przejazd |
19:30 - 20:10 07.08.2016 |
6. miejsce - 97,72 - awans do 1/2 finału
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (m) II runda |
19:30 - 20:00 07.08.2016 |
przegrana z A. Szibajewem (RUS) 0:4 (9:11, 8:11, 8:11, 9:11)
pozycja: 17 wynik:
|
piłka siatkowa › zespół (m) grupa B |
20:00 - 22:00 07.08.2016 |
Bednorz Bartosz
Buszek Rafał Drzyzga Fabian Kłos Karol Konarski Dawid Kubiak Michał Kurek Bartosz Łomacz Grzegorz Mika Mateusz Nowakowski Piotr Zatorski Paweł Bieniek Mateusz
wygrana z Egiptem 3:0 (18, 19, 17)
|
pływanie › 4x100 m st. dowolny (m) eliminacje |
20:06 - 20:17 07.08.2016 |
pozycja: 13 wynik: 3.15,52
|
kajakarstwo › slalom › K-1 (m) II przejazd |
20:20 - 21:12 07.08.2016 |
14. miejsce - 94,44
pozycja: 18 wynik:
|
tenis stołowy › gra pojedyncza (m) II runda |
20:30 - 21:00 07.08.2016 |
przegrana z B. Tokiciem (SLO) 2:4 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 5:11, 3:11)
pozycja: 17 wynik:
|
tenis › debel (k) I runda |
21:00 - 22:30 07.08.2016 |
przegrana z E. Bouchard/G. Dabrowski (CAN) 4:6, 7:5, 3:6
pozycja: 17 wynik:
|
piłka ręczna > zespół (m) grupa B |
21:50 - 23:50 07.08.2016 | |
gimnastyka › sportowa › wielobój ind. (k) kwalifikacje |
01:30 - 03:00 08.08.2016 |
51,799 pkt
pozycja: 49 wynik:
|
pływanie › 200 m st. dowolny (m) półfinały |
03:08 - 03:21 08.08.2016 |
pozycja: 10 wynik: 1.46,30 RP
|
piłka siatkowa › plażowa › zespół (m) faza grupowa |
04:00 - 04:45 08.08.2016 |
przegrana z W. Krasilnikowem/K. Siemienowem (RUS) 0:2 (14:21, 13:21)
|
wioślarstwo › czwórka podw. (k) repasaż |
13:40 - 13:50 08.08.2016 |
2. miejsce w serii - 6.25,49 - awans do finału A
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/32 finału |
14:00 - 14:15 08.08.2016 |
wygrana z M. Baeza Centurion (BRA) 4:2 - awans do 1/16 finału
|
wioślarstwo › ósemka (m) eliminacje |
14:20 - 14:30 08.08.2016 |
Brzeziński Marcin
Burda Mikołaj Schodowski Zbigniew Juszczak Piotr Aranowski Krystian Szpakowski Michał Fuchs Robert Wilangowski Mateusz Trojanowski Daniel
3. miejsce w serii - 5.42,32 - awans do repasażu
|
jeździectwo › WKKW › ind. cross country |
15:00 - 20:00 08.08.2016 |
nie ukończył
|
judo › 57 kg (k) 1/16 finału |
15:00 - 15:15 08.08.2016 |
przegrana z Ch.-L. Lien (TPE) 0:100
pozycja: 17 wynik:
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/16 finału |
15:00 - 15:15 08.08.2016 |
wygrana z C. Shen (CHN) 15:9 - awans do 1/8 finału
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/16 finału |
15:00 - 15:15 08.08.2016 |
przegrana z S. Wielikają (RUS) 5:15
pozycja: 17 wynik:
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/16 finału |
15:20 - 15:35 08.08.2016 |
przegrana z L. Gulottą (ITA) 10:15
pozycja: 17 wynik:
|
szermierka › szabla ind. (k) 1/8 finału |
16:35 - 17:35 08.08.2016 |
przegrana z A. Besbes (TUN) 12:15
pozycja: 9 wynik:
|